d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mikor Lesz D2 Ladder Reset? > Szerinted?
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,833
Joined: Sep 18 2008
Gold: 623.00
Nov 22 2014 03:19pm
Quote (ToldiSenior @ Nov 22 2014 08:51pm)
Én tavaly durván elbaltáztam, szerveztem Ladderstart csapatot, de floodoltam a játékindítást és kibannolt a bnet az Euro serverről, így csak US EAST-on tudtam játszani, pár haverral, csak ott vannak karijaim
úgy értem ladderen


ezt fejtsd már ki pls xd
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 22 2014 03:28pm
Quote (Benyoka @ Nov 22 2014 10:19pm)
ezt fejtsd már ki pls xd


A flood-olás azt jelenti, hogy ha 20-nál több játékot indítasz vagy 20-nál több játékhoz csatlakozol egy órán belül, akkor kapsz egy 12 órás realm down-t, azaz addig nem enged fel a BNet játszani.

Idén májusban megtapasztaltam, hogy az is flood-nak számít, ha reset van éppen (a régi ladderrel már nem, az új ladderrel még nem lehet játszani), és megpróbálsz játékot indítani, hátha engedi a BNet (azaz elindult-e az új ladder).

Ezt (a sikertelen játékindítást) is ugyanúgy számolja a BNet, mint az igazi játékokat (pl ha túl sűrűn mennek a baalrunok, less than 3 min/game, és nem tudsz cd-key-t cserélni, előbb-utóbb megkapod a 12 órás ban-t)

Úgyhogy érdemes türelmesnek lenni...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 22 2014 03:40pm
Quote (Benyoka @ 22 Nov 2014 22:19)
ezt fejtsd már ki pls xd


Toldira ne szamits, mert kozbejon egy Bekemenet es baszhatod.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 23 2014 07:15am
lesz új pecs is???????
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 23 2014 12:06pm
Quote (Lacii @ Nov 23 2014 02:15pm)
lesz új pecs is???????


Mióta kijött a D3, miért foglalkoznának ilyesmivel? Félévente ladderreset és ennyi. Aki szereti, úgyis játszik...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 23 2014 12:11pm
Quote (Lacii @ Nov 23 2014 02:15pm)
lesz új pecs is???????


igen lesz, innentol lehet majd full hd kepernyon is jatszani, persze a felbontas tovabbra is 600x800 lesz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll