d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vismajor Vallomasa
Prev1789101118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 31 2014 01:43am
Quote (NerfHydraDPS @ Oct 31 2014 04:27am)
persze jön belőle a zsozsetta de nagyon alja szint mindkét fél


magvas gondolatok a mindig is magasröptű társalgást bemutató nerfhydradps-től
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 31 2014 01:59am
Költözz le vidékre és nem lesz gondod a nőkkel. Én alig látok párat néha.

Quote (Senee @ 31 Oct 2014 09:06)
és azokra se mersz ránézni


csak levegőnek nézem őket

Quote (Senee @ 31 Oct 2014 09:06)
otthon meg kivered az emlék-szagfoszlányaikra


de legalább kockás a hasam
Xd



This post was edited by fahrii on Oct 31 2014 02:10am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 02:06am
Quote (fahrii @ Oct 31 2014 07:59am)
Költözz le vidékre és nem lesz gondod a nőkkel. Én alig látok párat néha.


és azokra se mersz ránézni

Quote (fahrii @ Oct 31 2014 07:59am)
csak levegőnek nézem őket


otthon meg kivered az emlék-szagfoszlányaikra

Quote (fahrii @ Oct 31 2014 07:59am)
de legalább kockás a hasam
Xd


enyém is
RÁMAKOCKA :XD

This post was edited by Senee on Oct 31 2014 02:12am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 31 2014 02:09am
Quote (Makkertest @ 31 Oct 2014 06:18)
Első blikkre a képeket végigpörgetve nem látom, hogy a hálórészekbe hogyan jutna be a fény egyáltalán
vagy magába a lakásba hogy jut be a fény normális mennyiségben

Nincs normális kép az ablakokról, hogy lássam, korszerű kétrétegű műanyag vákuumos nyílászárók lennének egyáltalán, vagy csak random fakeretes régi lófaszok.
Nagyon király, hogy az Andrássyn van, de ez azt is magába foglalja, hogy az utcafronthoz hozzá sem lehet érni (ugye világörökség része etc)
Mivel nincs kertre néző része, ezért a légkondi külső egységét nem tudod hova tenni, ha az ablakok kicsik, akkor nyáron meg fogsz rohadni, mert zéró kb a légcsere szám (max álló mobilklíma jön számításba, de az meg meh, ha egy ilyen egyterű lakást kell klimatizálni)

gecijó kurvajó de inkább olyan helyen keresnék lakást, ahol lehet klímatechnikát kialakítani normálisan
ahol nagyobb ablakok vannak, jön a természetes fény (a régi polgári lakások ilyen 4m belmagasságúak, azokon mindig baszott nagy az ablak - win)


Koszi ezen nem is gondolkoztam.

Mondjuk az ablakok szerintem a belso udvarra nyilnak, szoval gondolom oda lehet szerelni barmit.

Ja meg a kurvanagy belmagassagot eleg draga is lehet kifuteni telen.... faszom de nehez idealis helyet talalni :D

This post was edited by josheide on Oct 31 2014 02:09am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 31 2014 03:25am
Quote (Senee @ 31 Oct 2014 00:19)
kitudtam volna verni rá ha úgy meséled h incest, tied a gyerek


ezért nem kell összeállni senkivel
pláne nem ha nincs pénze az embernek
nulla pénzre minek bármit is vállalni

én nö lennék tudod mikor engedném h nyomorult közmunkások belémélvezzenek
félállat subhumanok


rohogok
a story 6/10 ha az emberseget is figyelembe veszem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 31 2014 04:09am
Quote (Makkertest @ 31 Oct 2014 07:18)
Első blikkre a képeket végigpörgetve nem látom, hogy a hálórészekbe hogyan jutna be a fény egyáltalán
vagy magába a lakásba hogy jut be a fény normális mennyiségben

Nincs normális kép az ablakokról, hogy lássam, korszerű kétrétegű műanyag vákuumos nyílászárók lennének egyáltalán, vagy csak random fakeretes régi lófaszok.
Nagyon király, hogy az Andrássyn van, de ez azt is magába foglalja, hogy az utcafronthoz hozzá sem lehet érni (ugye világörökség része etc)
Mivel nincs kertre néző része, ezért a légkondi külső egységét nem tudod hova tenni, ha az ablakok kicsik, akkor nyáron meg fogsz rohadni, mert zéró kb a légcsere szám (max álló mobilklíma jön számításba, de az meg meh, ha egy ilyen egyterű lakást kell klimatizálni)

gecijó kurvajó de inkább olyan helyen keresnék lakást, ahol lehet klímatechnikát kialakítani normálisan
ahol nagyobb ablakok vannak, jön a természetes fény (a régi polgári lakások ilyen 4m belmagasságúak, azokon mindig baszott nagy az ablak - win)


Ezt most komolyan mondod? A 4m belmagassagot, mire ertelmesen kifutod, egy vagyon. Meg raadasul, ha nem ujraszigetelt, cserelt nyilaszarok, akkor meg engedi is el a hot a faszba.

Uj epitesu teglahazban vettuk a lakast mi, anno a futeskoltseg kb nulla, ha -20 van kint akkor is. A szomszed kifut lenyegeben es igy nem ilyen random 19-20 fok van a lakasban, ami pont megvan, etc, hogy nem kell futeni. Egesz telen lecsavart radiatorral is, ilyen 21-22 fok, ha nem tobb. Max akkor csavarom fel, ha hirtelen kell szaritanom ruhat, vagy valami.. Bar az ilyenek lehet dragabbak.

Egy biztos regi polgari lakasokba pocsom se koltozne, max, ha egesz epulet ujra lett szigetelve + uj nyilaszarok es persze ha galerias mondjuk, mert 4m belmagassag szarnak se kell.

This post was edited by Baleee on Oct 31 2014 04:09am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 31 2014 04:12am
Quote (Baleee @ 31 Oct 2014 12:09)
Ezt most komolyan mondod? A 4m belmagassagot, mire ertelmesen kifutod, egy vagyon. Meg raadasul, ha nem ujraszigetelt, cserelt nyilaszarok, akkor meg engedi is el a hot a faszba.

Uj epitesu teglahazban vettuk a lakast mi, anno a futeskoltseg kb nulla, ha -20 van kint akkor is. A szomszed kifut lenyegeben es igy nem ilyen random 19-20 fok van a lakasban, ami pont megvan, etc, hogy nem kell futeni. Egesz telen lecsavart radiatorral is, ilyen 21-22 fok, ha nem tobb. Max akkor csavarom fel, ha hirtelen kell szaritanom ruhat, vagy valami.. Bar az ilyenek lehet dragabbak.

Egy biztos regi polgari lakasokba pocsom se koltozne, max, ha egesz epulet ujra lett szigetelve + uj nyilaszarok es persze ha galerias mondjuk, mert 4m belmagassag szarnak se kell.


amit ez a bali mond
ismerosomek is ilyen regebbi polgariban laknak
jo-jo a belmagassag (mondjuk sztem mar ertelmetlen kategoria) de orulok ha nem fagyok meg minden egyes alkalommal amikor ottalszok
pedig mi se vagyunk nagy futos csalad 21-22 fok teljesen jo
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 31 2014 05:04am
Quote (Vismajor @ Oct 31 2014 04:24am)
Nézd, igazából a szűz kockákat kell megvetni akik küldik a forró dollárokat, hogy a csaj kimondja a nevét, hogy "big thanks öööőő....Killerke1337"
Ő csak kihasználja ezeket a kis senyvedékeket, tökjól teszi


Senyvedekeket
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 31 2014 05:06am
Quote (xUb0rka @ Oct 31 2014 11:04am)
Senyvedekeket


én is eltudok nézegetni egy-egy cutebb streamert órákig
egyszer subscribeltem is egyre
:XD
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 31 2014 05:11am
Quote (Senee @ Oct 31 2014 01:06pm)
én is eltudok nézegetni egy-egy cutebb streamert órákig
egyszer subscribeltem is egyre
:XD


Ofc, te senyvedek vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101118Next
Add Reply New Topic New Poll