d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > El Tudod Képzelni, Hogy Itthon Maradj?
Prev1789101115Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 22 2014 05:07am
Quote (rapiddani @ Oct 22 2014 01:00pm)
ma láttam az iskolában egy hasonló felépítésü embert mint rici, csak ennek a fején még vagyis inkább a tekintetén nagyon látszott hogy valami nem oké, actually reménykedtem hogy ez nem órán kattan be és öli le a fél termet


Xdd
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 22 2014 12:57pm)
rici ismer mar teged mindenki tobb mint tiz eve, eleg sokat belelattunk az eletedbe, ne nyomd mar ezt, hogy nem tudunk rolad semmit, mert nem igaz :D

Latod hogy megse igy van, nezd szecsi miket ir pl. Nekem ott a bizonyitek feketen feheren, hogy mennyire felreismert, mert en tudom magamrol hogy soha nem csinalnek ilyet.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 22 2014 05:07am
Quote (xUb0rka @ 22 Oct 2014 11:45)
Leirtam mik a terveim minden szemelyeskedes nelkul
Valaszban azt kapom hogy soon ded + autista nyomorek
Es akkor ezutan meg leirod h en vagyok negativ
Orulok hogy par post erejeig helyettesited vanekot
Folytasd nyugodtan kerlek)


Quote (xUb0rka @ 22 Oct 2014 11:38)
Kar 10 evet varni emiatt
Mar most tudom magamrol hogy kurvajo vagyok

Inb4 megkeselnek nemeteknel a torokok az uccan v japanban meghalok egy foldrengesben


nekem elég könnyű eltekinteni attól hogy mit produkálsz a fórumon, nyílván mások előtt nem viselkedsz így (mint ahogy jsp talin sem), szóval így mondom azt hogy
ez mi a fasz megnyilvánulás?
azért mert összeraksz 5 matek vizsgát 10 év alatt, vagy mire alapozva?
tényleg érdekel, nem flame material post

inb4


This post was edited by Anarkin on Oct 22 2014 05:08am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 22 2014 05:08am
Quote (xUb0rka @ 22 Oct 2014 12:07)
Xdd
Latod hogy megse igy van, nezd szecsi miket ir pl. Nekem ott a bizonyitek feketen feheren, hogy mennyire felreismert, mert en tudom magamrol hogy soha nem csinalnek ilyet.


mert az ilyet általában tudja magáról az ember
ok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 22 2014 05:14am
Quote (cowding @ Oct 22 2014 12:01pm)
Akkor mitol nyomorek valaki? Vagy ezt mindenkinek sajat magarol kell eldontenie es akkor az az igazsag es a tobbiek hulyeseget hulyeseget beszelnek? Ez alapjan akkor senki nem nyomorek a vilagban


Egy embert a tettei teszik azzá ami. Rici már elég sokmindent mondott ami alapján beskatulyáztunk őt nyomorék jelzővel
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 22 2014 05:17am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 22 2014 01:08pm)
mert az ilyet általában tudja magáról az ember
ok


Biztos erzi hogy valami nem oke :wacko:
Quote (Anarkin @ Oct 22 2014 01:07pm)
nekem elég könnyű eltekinteni attól hogy mit produkálsz a fórumon, nyílván mások előtt nem viselkedsz így (mint ahogy jsp talin sem), szóval így mondom azt hogy
ez mi a fasz megnyilvánulás?
azért mert összeraksz 5 matek vizsgát 10 év alatt, vagy mire alapozva?
tényleg érdekel, nem flame material post

inb4
http://i.imgur.com/A6ebExD.jpg


Amit leirtam eddig szerintem boven eleg, foleg ha ilyen emberekhez hasonlitom akik "naprol napra elnek, nincs jovokepuk" vagy valami ilyesmi nem biztos h pontosan ideztem :s
de a legfontosabbat meg valoban nem irtam, ofc, magyar dota bajnoksag elso helyezett ! Mostantol el is varom hogy kezet csokolj nekem es csak ugy szolits, hogy MAGYARORSZAG BAJNOKA
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 22 2014 05:20am
Quote (xUb0rka @ Oct 22 2014 12:17pm)
Biztos erzi hogy valami nem oke :wacko:

Amit leirtam eddig szerintem boven eleg, foleg ha ilyen emberekhez hasonlitom akik "naprol napra elnek, nincs jovokepuk" vagy valami ilyesmi nem biztos h pontosan ideztem :s
de a legfontosabbat meg valoban nem irtam, ofc, magyar dota bajnoksag elso helyezett ! Mostantol el is varom hogy kezet csokolj nekem es csak ugy szolits, hogy MAGYARORSZAG BAJNOKA


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 22 2014 05:23am
Quote (xUb0rka @ 22 Oct 2014 13:17)
Biztos erzi hogy valami nem oke :wacko:

Amit leirtam eddig szerintem boven eleg, foleg ha ilyen emberekhez hasonlitom akik "naprol napra elnek, nincs jovokepuk" vagy valami ilyesmi nem biztos h pontosan ideztem :s
de a legfontosabbat meg valoban nem irtam, ofc, magyar dota bajnoksag elso helyezett ! Mostantol el is varom hogy kezet csokolj nekem es csak ugy szolits, hogy MAGYARORSZAG BAJNOKA


Roppant nagyot lendit majd a munkadon az, hogy magyar bajnok vagy dotaban.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 22 2014 05:24am
Quote (xUb0rka @ Oct 22 2014 12:17pm)
Biztos erzi hogy valami nem oke :wacko:

Amit leirtam eddig szerintem boven eleg, foleg ha ilyen emberekhez hasonlitom akik "naprol napra elnek, nincs jovokepuk" vagy valami ilyesmi nem biztos h pontosan ideztem :s
de a legfontosabbat meg valoban nem irtam, ofc, magyar dota bajnoksag elso helyezett !Mostantol el is varom hogy kezet csokolj nekem es csak ugy szolits, hogy MAGYARORSZAG BAJNOKA


Tudod ki beszélt így? Egy srác akiről mind tudjuk hogy elmeháborodott.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10517511_756635254375893_3288769144170549059_n.jpg?oh=6cc89866729a5fb55a94d53208eff003&oe=54F75B49&__gda__=1421217265_142a59e2439fc0ff45f99d4026e4b83d

This post was edited by anyd on Oct 22 2014 05:24am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 22 2014 05:26am
Quote (anyd @ Oct 22 2014 01:14pm)
Egy embert a tettei teszik azzá ami. Rici már elég sokmindent mondott ami alapján beskatulyáztunk őt nyomorék jelzővel



En ezzel tisztaban vagyok, csak az alapjan amit errol az egeszrol ir az jon le, h neki mas a latasmodja ezzel kapcsolatban
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 22 2014 05:26am
igazan rosszul majd akkor jarunk ha a maszturbaciot is megadoztatjak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101115Next
Add Reply New Topic New Poll