Quote (Cpt_Ghost @ Oct 22 2014 01:08pm)
mert az ilyet általában tudja magáról az ember
ok
Biztos erzi hogy valami nem oke

Quote (Anarkin @ Oct 22 2014 01:07pm)
nekem elég könnyű eltekinteni attól hogy mit produkálsz a fórumon, nyílván mások előtt nem viselkedsz így (mint ahogy jsp talin sem), szóval így mondom azt hogy
ez mi a fasz megnyilvánulás?
azért mert összeraksz 5 matek vizsgát 10 év alatt, vagy mire alapozva?
tényleg érdekel, nem flame material post
inb4
http://i.imgur.com/A6ebExD.jpg
Amit leirtam eddig szerintem boven eleg, foleg ha ilyen emberekhez hasonlitom akik "naprol napra elnek, nincs jovokepuk" vagy valami ilyesmi nem biztos h pontosan ideztem :s
de a legfontosabbat meg valoban nem irtam, ofc, magyar dota bajnoksag elso helyezett ! Mostantol el is varom hogy kezet csokolj nekem es csak ugy szolits, hogy MAGYARORSZAG BAJNOKA