d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Melyik Országba Költöznél?
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Oct 22 2014 01:30am
Quote (Flutter @ 22 Oct 2014 09:15)
meg vagy te ütve?
ott egy pillango is 12 felekeppen tud megolni

amugy egy csavo beggelt a guild-etekbol, tovabbitottam a pm-et amit nekem irt
meg ahogy neztem taszilonak is irt


Tudom, köszi a feedback-et, atm telóról vagyok szóval még nem tudtam érdemben reagálni/foglalkozni az üggyel, de :wub:
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 22 2014 01:40am
Quote (bajcli @ Oct 22 2014 08:23am)
http://i.imgur.com/PLuQKR5.png

nekemis :F

zarjak bortonbe, kodis


ha azt nem is, de a guild-re nem hiszem hogy jo fenyt vet
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 22 2014 11:03am
Quote (Flutter @ Oct 22 2014 08:40am)
ha azt nem is, de a guild-re nem hiszem hogy jo fenyt vet


ketlem, hogy barkit is egy iciripicirit erdekelne, hogy ki milyen guildben van
meg soha nem volt olyan, hogy raneztem volna ki milyen guideba van, hogy az alapjan probaljam elhelyezni, csak a join date meg a postcount
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 22 2014 12:49pm
japán,svédország
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 22 2014 04:20pm
Quote (Smat @ Oct 21 2014 07:13pm)
A kérdés adott.
Magyarországról melyik országba költöznél ha választanod kéne?

Én személy szerint Chilet választanám, Magyarbarátok, igaz hogy sok földrengés van, de normális gazdaságuk van, és nincs befolyása-vagy nagyon kevés- a korrupt Dél-Amerikai országoknak.
Bonus joke: a foci is jobb mint Magyarországon.


ott leszek
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 22 2014 06:09pm
Quote (Smat @ Oct 21 2014 07:13pm)
A kérdés adott.
Magyarországról melyik országba költöznél ha választanod kéne?

Én személy szerint Chilet választanám, Magyarbarátok, igaz hogy sok földrengés van, de normális gazdaságuk van, és nincs befolyása-vagy nagyon kevés- a korrupt Dél-Amerikai országoknak.
Bonus joke: a foci is jobb mint Magyarországon.


Aha, k.

En megvarom a jobbik gyozedelmet, a reviziot es a foldcsakra megmutatkozasat!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 22 2014 08:06pm
rici japánban

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2014 08:07pm
Quote (Senee @ Oct 23 2014 02:06am)
rici japánban

https://38.media.tumblr.com/25d0a4685f4ffec54a65318a28b819e5/tumblr_ndv2n0Bgya1rakka3o1_500.jpg


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 23 2014 01:06am
Quote (Senee @ 23 Oct 2014 03:06)
rici japánban

https://38.media.tumblr.com/25d0a4685f4ffec54a65318a28b819e5/tumblr_ndv2n0Bgya1rakka3o1_500.jpg


röhögök
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 23 2014 02:24am
Quote (bajcli @ 22 Oct 2014 09:23)
http://i.imgur.com/PLuQKR5.png

nekemis :F

zarjak bortonbe, kodis


Sok embernek írhatott, én is kaptam tőle.
Go Back To Magyar Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll