Quote (daneeka10 @ 21 Oct 2014 20:39)
szerintem magat a tavkozlesi szektort akarjak fejni ezzel a plebsz helyett, ha tenyleg atmegy ez az ado akkor tuti kivetnek valami rezsicsokkentest is melle amivel megtiltjak a szolgaltatoknak, hogy atterheljek az ugyfelekre mer kulonben ez mar tenyleg az utolso huzasuk lenne mielott minden ertelmesebb ember elhagyja az orszagot azt elnezegetheti egymast az allamkincstar meg a ciganyok, nyugdijasok, allami szferaban dolgozok meg kozmunkasok
kb 4 éve mondogatjuk, hogy na ezzel már tényleg mindenkinek betelik a pohár. Ideje lenne felébredni, hogy igenis van 2 milliós szellemi fogyatékos, aki mindig rájuk fog szavazni, akármi is történjen. Akármennyire is szar legyen nekik.
Nem lesz ilyen utolsó csepp, és betelik a pohár.
Nyomor lesz és sok-sok gyökér.
Akinek van esze az úgy intézi, hogy ha kell, akkor menekülhessen innen, családostul.