d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev1789101125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 21 2014 12:46pm
Quote (daneeka10 @ 21 Oct 2014 20:39)
szerintem magat a tavkozlesi szektort akarjak fejni ezzel a plebsz helyett, ha tenyleg atmegy ez az ado akkor tuti kivetnek valami rezsicsokkentest is melle amivel megtiltjak a szolgaltatoknak, hogy atterheljek az ugyfelekre mer kulonben ez mar tenyleg az utolso huzasuk lenne mielott minden ertelmesebb ember elhagyja az orszagot azt elnezegetheti egymast az allamkincstar meg a ciganyok, nyugdijasok, allami szferaban dolgozok meg kozmunkasok


kb 4 éve mondogatjuk, hogy na ezzel már tényleg mindenkinek betelik a pohár. Ideje lenne felébredni, hogy igenis van 2 milliós szellemi fogyatékos, aki mindig rájuk fog szavazni, akármi is történjen. Akármennyire is szar legyen nekik.
Nem lesz ilyen utolsó csepp, és betelik a pohár.

Nyomor lesz és sok-sok gyökér.
Akinek van esze az úgy intézi, hogy ha kell, akkor menekülhessen innen, családostul.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 21 2014 12:46pm
Nem eri majd meg webcamin mutogatni a pinajukat a lanyokbak. Mehetnek kezimunkazni.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 21 2014 12:46pm
Quote (Genthor @ 21 Oct 2014 20:44)
http://cdn.meme.am/instances/500x/55501188.jpg



Ez tőled eléggé fájt.


Jó értem, tera na leszarom. Fáradt vagyok. most értem haza.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 21 2014 12:47pm
Quote (CyberPunk666 @ 21 Oct 2014 20:46)
Jó értem, tera na leszarom. Fáradt vagyok. most értem haza.


Excuses.txt isn't accepted.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 21 2014 12:48pm
még a jsp is kibaszik velem ma.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 21 2014 12:48pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 21 2014 12:49pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 21 2014 07:48pm)
még a jsp is kibaszik velem ma.


jsp adó

15ft/post
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 21 2014 12:50pm
Btw van itt valakinek iptv-je? Most jól megszívja.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 12:50pm
Quote (Genthor @ Oct 21 2014 06:50pm)
Btw van itt valakinek iptv-je? Most jól megszívja.


miért az mi
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 21 2014 12:50pm
Quote (TrollBoss @ 21 Oct 2014 20:49)
jsp adó

15ft/post


Es visszamenoen kiszabhato lenne.

Jol beszopnank.


Multiacc - adocsalas
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101125Next
Add Reply New Topic New Poll