Quote (Flutter @ 11 Oct 2014 20:31)
btw a laszlo eleg szar nev, inkabb lettem volna nikoletta
az a kedvenc nevem
es ezt amugy hogy lehet becezni?
"Gréta, Grétácska, Gréti(ke), Maca, Macácska, Maci(ka), Mackó(ka), Macó(ka), Macsi(ka), Máli(ka), Manci(ka), Manyi(ka), Manyó(ka), Marga, Margica, Margita, Margitka, Margó(ka), Margócska, Maró(ka), Réta, Rétácska, Rita, Ritácska. Rokon nevek: Gréta, Margit, Margita, Margó, Réta, Rita"
De nem szeretem becézve, ezért nem is nagyon becéznek.
