d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Nevet Adnal Sajat Magadnak Most?
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 11 2014 01:31pm
btw a laszlo eleg szar nev, inkabb lettem volna nikoletta
az a kedvenc nevem

Quote (Volvodka @ Oct 10 2014 01:33pm)
Nekem tetszik a Margaréta. :) Általában mindenki dicséri, amikor megtudják, hogy hogy hívnak.


es ezt amugy hogy lehet becezni?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 11 2014 02:36pm
Quote (Flutter @ 11 Oct 2014 21:31)
btw a laszlo eleg szar nev, inkabb lettem volna nikoletta
az a kedvenc nevem



es ezt amugy hogy lehet becezni?


margit
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 11 2014 02:37pm
Quote (Flutter @ Oct 11 2014 08:31pm)
btw a laszlo eleg szar nev, inkabb lettem volna nikoletta
az a kedvenc nevem



es ezt amugy hogy lehet becezni?


picsa
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 11 2014 02:38pm
Quote (Flutter @ 11 Oct 2014 20:31)
btw a laszlo eleg szar nev, inkabb lettem volna nikoletta
az a kedvenc nevem



es ezt amugy hogy lehet becezni?


gréta?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 11 2014 03:00pm
Quote (Flutter @ Oct 11 2014 08:31pm)
btw a laszlo eleg szar nev, inkabb lettem volna nikoletta
az a kedvenc nevem



es ezt amugy hogy lehet becezni?


Mari Maca Margo Reta
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 11 2014 03:05pm
Quote (Flutter @ Oct 11 2014 07:31pm)
btw a laszlo eleg szar nev, inkabb lettem volna nikoletta
az a kedvenc nevem



es ezt amugy hogy lehet becezni?


margaréta
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Oct 12 2014 07:45am
Quote (Flutter @ 11 Oct 2014 20:31)
btw a laszlo eleg szar nev, inkabb lettem volna nikoletta
az a kedvenc nevem



es ezt amugy hogy lehet becezni?


"Gréta, Grétácska, Gréti(ke), Maca, Macácska, Maci(ka), Mackó(ka), Macó(ka), Macsi(ka), Máli(ka), Manci(ka), Manyi(ka), Manyó(ka), Marga, Margica, Margita, Margitka, Margó(ka), Margócska, Maró(ka), Réta, Rétácska, Rita, Ritácska. Rokon nevek: Gréta, Margit, Margita, Margó, Réta, Rita"

De nem szeretem becézve, ezért nem is nagyon becéznek. :)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 12 2014 07:46am
Quote (Volvodka @ Oct 12 2014 01:45pm)
"Gréta, Grétácska, Gréti(ke), Maca, Macácska, Maci(ka), Mackó(ka), Macó(ka), Macsi(ka), Máli(ka), Manci(ka), Manyi(ka), Manyó(ka), Marga, Margica, Margita, Margitka, Margó(ka), Margócska, Maró(ka), Réta, Rétácska, Rita, Ritácska. Rokon nevek: Gréta, Margit, Margita, Margó, Réta, Rita"

De nem szeretem becézve, ezért nem is nagyon becéznek. :)


pénz, stex, lóvé, bagó, guba, korpa, lovetta
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 12 2014 07:48am
Quote (rapiddani @ Oct 12 2014 02:46pm)
pénz, stex, lóvé, bagó, guba, korpa, lovetta


10/10
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Oct 12 2014 07:57am
Alexander . Ugyanaz tudom. De akkor is jobban tetszik.
Go Back To Magyar Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll