Quote (MarcusD @ Oct 2 2014 03:00pm)
iszonyat nagy freddyD fan voltam, és gondoltam milyen menő ha a saját angolosított nevem után rakok egy D-t
amúgy meg először honfoglalóra regisztráltam a saját nevemben (kb. 2005-ben), ahol ha te lettél az első, kaptál egy napocskát, ja meg Marcell a nevem
régebben én is honfoglalóztam, de ma már valahogy nem az igazi