d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Honnan Ered A Fórum Nicked > értelmes Topic
Prev1789101119Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 2 2014 07:41am
Gurke azt hiszi magarol hogy vicces, kozben csak szimplan fogyatekos.
Erdekes
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2014 07:42am
Quote (tevetavamultija @ Oct 2 2014 01:41pm)
Gurke azt hiszi magarol hogy vicces, kozben csak szimplan fogyatekos.
Erdekes


köszönjük, hogy megszakértetted a helyzetet
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 2 2014 07:44am
Quote (xGurke @ Oct 2 2014 03:42pm)
köszönjük, hogy megszakértetted a helyzetet


Ugyhan kerem
Szora se erdemes
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2014 07:44am
arcomra csalfa
mosolyt csalt eme fotó
nevetek nagyon

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 2 2014 07:47am
Quote (xGurke @ Oct 2 2014 01:38pm)
boldogok a lelki szegények


sokra mész a lelki gazdagságoddal ha boldogtalan vagy
sajnállak
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 2 2014 07:47am
Ez vmi hoki related poén?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 2 2014 08:00am
iszonyat nagy freddyD fan voltam, és gondoltam milyen menő ha a saját angolosított nevem után rakok egy D-t

amúgy meg először honfoglalóra regisztráltam a saját nevemben (kb. 2005-ben), ahol ha te lettél az első, kaptál egy napocskát, ja meg Marcell a nevem
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 08:02am
Quote (MarcusD @ Oct 2 2014 03:00pm)
iszonyat nagy freddyD fan voltam, és gondoltam milyen menő ha a saját angolosított nevem után rakok egy D-t

amúgy meg először honfoglalóra regisztráltam a saját nevemben (kb. 2005-ben), ahol ha te lettél az első, kaptál egy napocskát, ja meg Marcell a nevem


régebben én is honfoglalóztam, de ma már valahogy nem az igazi
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 2 2014 08:02am
Quote (MarcusD @ Oct 2 2014 03:00pm)
iszonyat nagy freddyD fan voltam, és gondoltam milyen menő ha a saját angolosított nevem után rakok egy D-t

amúgy meg először honfoglalóra regisztráltam a saját nevemben (kb. 2005-ben), ahol ha te lettél az első, kaptál egy napocskát, ja meg Marcell a nevem


D mint dagadt
Member
Posts: 59
Joined: Mar 2 2010
Gold: 0.00
Oct 2 2014 09:01am

eleg nyilvanvalo
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101119Next
Add Reply New Topic New Poll