d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ingatlanos Kérdés
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 29 2014 04:20pm
Quote (Smat @ 29 Sep 2014 21:57)
Nem bazdmeg, 4 eve barlangban lakok. Ne legyel mar ennyire arrogans..


ebbol itelve elegge ugytunik
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 29 2014 06:38pm
Quote (josheide @ Sep 29 2014 08:33pm)
Az ablakok a belso udvarra neznek, szoval az nem tunik rossznak. Ez igy a forgalom zajabol is sokat elvesz.

Lehet hogy szar a belvarosban lakni, nem tudom, meg sose probaltam. Ezert kerdezlek titeket :D


Pont olyan mint barhol mashol
All day dota
Matenak koszonhetoen
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 29 2014 06:40pm
Quote (Vismajor @ Sep 29 2014 06:35pm)
igazából én laktam a keletinél fél évet amit egyesek (khm cp) a pokol bejáratnának neveznének
soha semmilyen attrocitás nem ért, sőt verekedést is csak 1x láttam
két lakótársam is csaj volt, ugyanezen a véleményen
én valahogy olyan véleményen vagyok, hogy ha olyan van akkor a baj bárhol megtalál, ha meg nem akkor nem, persze az esélyek nem mindegyek


Es mindkettot megdugtad
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 29 2014 10:05pm
Quote (Smat @ Sep 29 2014 10:49pm)
Igen, de vannak olyan dolgok amiket saját magadtól meg tudsz csinálni mint pl. festés, csempézés, fűrdőszoba nagyrésze, gipszkarton, parketta/szőnyeg, szóval ezek ha úgy nézed 0 ft-os munkák amiket te saját magad csinálsz. Alapanyag meg megint egy olyan dolog hogy majdnem hogy biztos hogy vagy közvetlen vagy baráton keresztül van kapcsolatod olyan emberhez aki építőiparban dolgozik és tud olcsóbban dolgokat, vagy csak egyszerűen olcsó és minőségi cuccot szerezni/ajánlani.
Igen, ha valami vállalaton keresztül csinálod akkor a gatyád is rámegy, ez tény, de ha az embernek vannak ismerősei akik jártasak a témában, úgy simán ki lehet hozni annyiból.


te hitelből milyen házat vennél?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 29 2014 11:33pm
Quote (TuskesVanek @ Sep 30 2014 06:05am)
te hitelből milyen házat vennél?


mi értelme van, ha utána el kell költöznie egy másik országba? :DDDDDDDD
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 30 2014 12:04am
Quote (Akizk @ 29 Sep 2014 23:46)
bocs, elszámoltam magam, az emeleten csak 1 van, szal összesen 3


azert az se semmi, hogy szamolgatni kell
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 30 2014 01:02am
Quote (tevetavamultija @ Sep 30 2014 01:40am)
Es mindkettot megdugtad


Nem, csak az egyiket
A masik a noverem volt szal ot a tarsadalmi elvarasok miatt skippelnem kellett
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 30 2014 01:07am
Quote (Smat @ Sep 29 2014 10:49pm)
Igen, de vannak olyan dolgok amiket saját magadtól meg tudsz csinálni mint pl. festés, csempézés, fűrdőszoba nagyrésze, gipszkarton, parketta/szőnyeg, szóval ezek ha úgy nézed 0 ft-os munkák amiket te saját magad csinálsz. Alapanyag meg megint egy olyan dolog hogy majdnem hogy biztos hogy vagy közvetlen vagy baráton keresztül van kapcsolatod olyan emberhez aki építőiparban dolgozik és tud olcsóbban dolgokat, vagy csak egyszerűen olcsó és minőségi cuccot szerezni/ajánlani.
Igen, ha valami vállalaton keresztül csinálod akkor a gatyád is rámegy, ez tény, de ha az embernek vannak ismerősei akik jártasak a témában, úgy simán ki lehet hozni annyiból.


Mi nem epitettunk csak felujitottunk es en es a sogorom csinaltuk
Furdoszoba teljes ujra csempezese, uj kad, szobak glettelese, festese/esvagy tapetazasa, egy fal kibontasa, a konyha koltoztese az eloszobaba, ott csempezes, teljes padloburkolat, mennyezet, uvegfal epitese, ytongfal epitese
Biztos volt meg csomo minden csak nem emlekszem
En ugye 0 ftert csinaltam sogor 120 kilot kapott
Durvan 1.5 milla volt az egesz...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 4 2014 09:09am
Quote (Akizk @ Sep 29 2014 02:56pm)

Azárt akarom eladni, mert nem tervezek hazaköltözni, anyának meg egyedül minek ekkora ház?!
Jobb lenne 1 lakást venni BP-n az árából és kiadni. Meg egy pici nyaralót Siófokon vagy Füreden :D


Jobb lenne, de egy közepes lakás se nagyon fog kijönni az árából, nemhogy mellé egy nyaraló.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 4 2014 09:35am
Quote (beni @ 4 Oct 2014 17:09)
Jobb lenne, de egy közepes lakás se nagyon fog kijönni az árából, nemhogy mellé egy nyaraló.


foleg nem itt fureden ^_^
Go Back To Magyar Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll