d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1789101179Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2014 10:56am
Quote (cowding @ Sep 16 2014 04:40pm)
glu-poppin'd


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=240996


fuxy haverja
G:DG_:DX

This post was edited by Senee on Sep 16 2014 10:57am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 11:07am
Limit Szept 23. (kedd) este 6 korultol ?

mancsokat fel akinek jo!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2014 11:07am
Quote (cowding @ 16 Sep 2014 17:44)
btw mi a bajod mostanában? all day be vagy baszva és mogorva vagy gf miatt vagy van valami konkrét ok h baszogatsz
vagy csak trollkodsz


butthurutot diagnosztizáltam jarinál
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 16 2014 11:07am
Jó csak nem tudom hogy mikor lesz a kvikes kocsmatúra és lehet utkozik
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 16 2014 11:08am
Quote (josheide @ Sep 16 2014 06:07pm)
Limit Szept 23. (kedd) este 6 korultol ?

mancsokat fel akinek jo!


6-ig oran vagyok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2014 11:09am
Quote (jarabekg @ 16 Sep 2014 19:08)
6-ig oran vagyok


kussolj már
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 11:09am
Quote (jarabekg @ 16 Sep 2014 18:08)
6-ig oran vagyok


Megvarunk ne izgulj. Ugyis mindenki kesik.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2014 11:10am
Quote (josheide @ Sep 16 2014 07:07pm)
Limit Szept 23. (kedd) este 6 korultol ?

mancsokat fel akinek jo!


fél 6 - 6 ig táncolok (lel) de mivel 12 másodpercre van valószinüleg oda fogok érni max 1 perc késéssel

Quote (Namechange @ Sep 16 2014 07:07pm)
Jó csak nem tudom hogy mikor lesz a kvikes kocsmatúra és lehet utkozik


neked mindig minden ütközik és fontosabb nálunk :'(

This post was edited by cowding on Sep 16 2014 11:10am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 11:10am
Quote (cowding @ 16 Sep 2014 18:10)
fél 6 - 6 ig táncolok (lel) de mivel 12 másodpercre van valószinüleg oda fogok érni max 1 perc késéssel


Biztos ne halasszuk el 1 perccel ?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2014 11:11am
Quote (josheide @ Sep 16 2014 07:10pm)
Biztos ne halasszuk el 1 perccel ?


n mert ha fél 6 ig táncolok akkor 30 helyett 31 percet várok rátok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101179Next
Add Reply New Topic New Poll