d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postolj Kepet A Szobadrol! > Megmondom Ki Vagy (vagy Nem)
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 5 2014 03:18pm
Quote (josheide @ 5 Sep 2014 23:16)
Csak mert nem Ikeas butoraim vannak ? En tenyleg nem ertem mi a baja rapiddaninak velem...


jo en se de szard mar le 8D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 03:19pm
Quote (GoreKnight9 @ 5 Sep 2014 22:18)
jo en se de szard mar le 8D


Tulsagosan is magamra veszem mikor valaki belemkot valami hulyeseg miatt.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 5 2014 03:29pm
Amugy regen en is mindig ilyen 'iroda jellegu' halot akartam, de mar leszoktam rola. =( Nyugodt hangulatu relax szoba >>>
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 5 2014 03:32pm
Quote (josheide @ Sep 5 2014 09:19pm)
Tulsagosan is magamra veszem mikor valaki belemkot valami hulyeseg miatt.


ha nem csak azt az egy postot olvasnád el, hanem a többit is amit irtam tudnád hogy semmiféle "bajom" nincs veled, épp hogy az ellenkezőjét írtam, csak szerintem ez nem téged tükröz, elvégre te nyitottad úgy a topicot ,hogy Megmondom ki vagy
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 5 2014 03:33pm
Quote (rapiddani @ 5 Sep 2014 23:32)
ha nem csak azt az egy postot olvasnád el, hanem a többit is amit irtam tudnád hogy semmiféle "bajom" nincs veled, épp hogy az ellenkezőjét írtam, csak szerintem ez nem téged tükröz, elvégre te nyitottad úgy a topicot ,hogy Megmondom ki vagy


De nem ertem mi ezzel is a problema, ez a szoba sztem nagyon jol tukrozi ot.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 5 2014 03:36pm
Quote (Baleee @ Sep 5 2014 09:33pm)
De nem ertem mi ezzel is a problema, ez a szoba sztem nagyon jol tukrozi ot.


nehéz leírnom sokadjára is, hogy nincs probléma, a véleményemet mondtam el. gondolom ez is tilos a forumon, elnézésedet kérem
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 5 2014 03:38pm
Hajlektalan vagyok.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 03:39pm
Quote (rapiddani @ 5 Sep 2014 22:32)
ha nem csak azt az egy postot olvasnád el, hanem a többit is amit irtam tudnád hogy semmiféle "bajom" nincs veled, épp hogy az ellenkezőjét írtam, csak szerintem ez nem téged tükröz, elvégre te nyitottad úgy a topicot ,hogy Megmondom ki vagy


jojo kozben megvolt a tobbi postod is, semmi gond nem sertodtem meg
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 5 2014 03:39pm
Quote (rapiddani @ 5 Sep 2014 23:36)
nehéz leírnom sokadjára is, hogy nincs probléma, a véleményemet mondtam el. gondolom ez is tilos a forumon, elnézésedet kérem


Megvan kinek a multija vanek. 8DDD
Sep 5 2014 03:40pm
Inappropriate Post Content
Go Back To Magyar Topic List
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll