Quote (Vismajor @ 4 Sep 2014 14:18)
nekem volt filozofiam 2 félévig, heti 1 órában
az iszonyatos rák volt, ilyen igazán teljesen értelmetlen faszság, semmi értelmes dologról nem tanultunk
de valahogy úgy éreztem, ha egy értelmes tanár tartaná aki bevonná a diákokat etc akkor még jó is lehet
ma amikor volt a tajekoztato normalisnak tunt a tanar ugyhogy nemhiszem h szopas lenne
bar ofc oran derul ki szoval lehet siman idegbeteg
This post was edited by NerfHydraDPS on Sep 4 2014 07:41am