d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rák > 7 Részes Sorozat
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 28 2014 07:09am
Quote (josheide @ Aug 28 2014 01:29pm)
Hat ezt azert eleg nehez osszefoglalni, mert nem tudod hogy a masik mennyi biologiat / kemiat tanult igy nem tudod hogy honnan kell a magyarazkodast kezdeni.

En is gyakran szembesulok azzal, hogy nem tudom honnan kezdjem el valaminek a magyarazasat.

Amugy az elso videot vegignezve tenyleg nem volt egetveroen nagy uj informacio az egeszben. A vegen termeszetesen "vegyed meg a dvdnk ..." rakipar volt

Volt egy igazi orvos aki elmagyarazta eleg szepen es szakszeruen hogy mi is az a rak.

~~ koros sejtburjanzas amit a sejtek onmegujito kepessegenek a hibas mukodese okoz.

championmath baratunk azon izel hogy mennyivel gyakrabban halnak meg manapsag rakban az emberek mint 100 evvel ezelott de teljesen figyelmen kivul hagyta a varhato elettartam kb. 10 eves novekedeset ez ido alatt bar sajat bevallasa szerint nem tiz tudomanyos irast olvasott a temaban.

Bioszbol megtanulja az ember, ha figyel, hogy az oregedes lenyegeben a sejtek megujulokepessegenek az elvesztese, mert a DNSunk folyamatosan rovidul, a masolas soran elbaszodik , stb.

Tehat az a 10 ev amivel nott az emberek varhato elettartama jelentosen noveli annak is az eselyet hogy valami DNS megujulashoz kotodo betegsegben (lasd rak) haljunk meg.

Es ennek a hatasat valoban csokkenti a megfelelo taplalkozas es a sok antioxidans bevitele, de ezek egyike sem varazsszer. Ha mar kialakult egy tumor akkor a 3 nagy kezelesi ut hozza a legjobb eredmenyeket, stabilan, evtizedek ota.

Ja es ugye manapsag sooookkal kisebb a csecsemohalalozasi arany, mint 100 eve volt.

Ezzel az is jar, hogy azok, akiknek gyengebb a szervezetuk is megerik a felnottkort es akkor a rak, sziv es errendszeri betegsegek, cukorbetegseg, etc. meggyilkoljak oket.

Azzal viszont egyet kell ertsek, hogy sok tekintetben  egeszsegtelenebbul elunk mint 100 eve, istentelen sok cukrot eszunk, rengeteg alkoholt fogyasztunk, a magyarok ~30%-a dohanyzik... stb stb.

Viszont az orvostudomany is fejlodik. Es van haladas a rakkutatasban is, meg akkor is ha az lassu. Csak egy peldakent emlitenem az Angiogenesis inhibitorok fejlodeset, amik ugyan most meg csak kiserleti szinten, de eleg szep eredmenyeket ertek el bizonyos rakfajtak lekuzdeseben.


ez a post. amen.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 28 2014 07:17am
Quote (anyd @ Aug 28 2014 02:09pm)
ez a post. amen.


elkepzelem ahogy levi egy amcsi baptista neger predikacion full betepve enekel es extazisban aldja az urat a tancolo orjongo nagentakkal :DD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 28 2014 07:18am
Quote (jarabekg @ 28 Aug 2014 14:17)
elkepzelem ahogy levi egy amcsi baptista neger predikacion full betepve enekel es extazisban aldja az urat a tancolo orjongo nagentakkal :DD


Es meg ott is Levinek lenne a legnagyobb penisze.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 28 2014 07:26am
Quote (jarabekg @ Aug 28 2014 02:17pm)
elkepzelem ahogy levi egy amcsi baptista neger predikacion full betepve enekel es extazisban aldja az urat a tancolo orjongo nagentakkal :DD


http://www.youtube.com/watch?v=ULQlg8RgkkA
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 28 2014 07:48am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 28 2014 10:51pm
na tessek, csillag urfi megolte a topicot egy ertelmes posttal, pedig volt benne potencial
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 28 2014 11:01pm
Ez a topik nagyobb rak mint a chemtrail
Kosz csampionmatyi
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 28 2014 11:17pm
Varj, akkor en is ugy kommunikalok, mint te.

A jspn 3-4 evvel ezelott 3x annyit postoltak minimum a top posterek, mint most. Meg is a postok altal kialakulo rak valoszinusege 5%-kal volt kisebb. Az, hogy reggelentem elmentem szarni annak a valoszinusege 65% volt. A jsp es szuperec miatt mara mar ez 95%.
Az, hogy ennek a topicnak ertelme legyen, vagy is erdemben lehessen a temat megbeszelni, valoszinusege 2,5%. A topic ezzel szemben az userek 95%-nak okoz rakot. A subberek 10%-ka nezett bele a videoba, es ezen kivul kb meg 5% lehet fogekony a humbug faszsagokra.

Ezek tudomanyos tenyek, mert szamokat is irtam hozza!
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 28 2014 11:49pm
Quote (Baleee @ Aug 29 2014 06:17am)
Varj, akkor en is ugy kommunikalok, mint te.

A jspn 3-4 evvel ezelott 3x annyit postoltak minimum a top posterek, mint most. Meg is a postok altal kialakulo rak valoszinusege 5%-kal volt kisebb. Az, hogy reggelentem elmentem szarni annak a valoszinusege 65% volt. A jsp es szuperec miatt mara mar ez 95%.
Az, hogy ennek a topicnak ertelme legyen, vagy is erdemben lehessen a temat megbeszelni, valoszinusege 2,5%. A topic ezzel szemben az userek 95%-nak okoz rakot. A subberek 10%-ka nezett bele a videoba, es ezen kivul kb meg 5% lehet fogekony a humbug faszsagokra.

Ezek tudomanyos tenyek, mert szamokat is irtam hozza!


nice try, kicsit több helyesírási hibával senee post is lehetne
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 29 2014 03:14am
Quote (anyd @ 29 Aug 2014 07:49)
nice try, kicsit több helyesírási hibával senee post is lehetne


andoid rak tablet touchpadrl irtam, meg mindig egy nagy rakss szat. es az kaphatna rakot igazan aki a touch screen billt kitalalta
Go Back To Magyar Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll