d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Vércsoportod?
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 14 2014 09:39am
Quote (sylke @ Aug 14 2014 05:37pm)
az a legjobb, amikor ezt cigi nélkül csinálod


persze, de már enyhén módosult tudatállapotban is képes vagy egy kicsit már perspektívából nézni a dolgokat
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 14 2014 10:04am
Quote (Vismajor @ 14 Aug 2014 10:34)
Finnországban volt ilyen oldal ahol minden vércsoportnak volt egy ilyen köcsögje, amiben annyi vér volt jelezve amennyi van nekik, és bevoltak jelölve a rétegek hogy mikor kell menni, mikor kell nagyon menni(vért adni) és mikor sos
ráadásul ropogós eurót adnak érte, nem 500 ftos vásárlási utalványt lól
meg ott sokkal nagyobb hagyománya is van a dolognak
én még sosem adtam vért, nincs bajom a vér látványával de valahogy szeretem a vérem :c nem adom :c
arról is lehetne poll h adtál e már vért vagy tervezed e
menjünk el egy nagy hunsubos véradásra


Ha már szóba került. Ki volt már vért adni és hányszor?

Én 19-nél tartok.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 14 2014 10:05am
Quote (Genthor @ Aug 14 2014 06:04pm)
Ha már szóba került. Ki volt már vért adni és hányszor?

Én 19-nél tartok.


én csak háromszor voltam eddig, ha jól emlékszem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 14 2014 10:05am
Quote (Genthor @ 14 Aug 2014 18:04)
Ha már szóba került. Ki volt már vért adni és hányszor?

Én 19-nél tartok.


soha
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 14 2014 10:28am
Quote (Genthor @ 14 Aug 2014 18:04)
Ha már szóba került. Ki volt már vért adni és hányszor?

Én 19-nél tartok.


en szerintem elmennek miert ne alapon parszor, de a cukorbetegseg miatt elvileg nem tudok. nem nagyon jartam mondjuk utana, de en hiszek anyamnak
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 14 2014 11:37am
Quote (Genthor @ 14 Aug 2014 18:04)
Ha már szóba került. Ki volt már vért adni és hányszor?

Én 19-nél tartok.


Nem adhatok.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 14 2014 11:52am
nemtudom
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 14 2014 11:53am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 14 2014 07:37pm)
Nem adhatok.


ez bizony éc lesz
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 14 2014 11:54am
Quote (Genthor @ Aug 14 2014 06:04pm)
Ha már szóba került. Ki volt már vért adni és hányszor?

Én 19-nél tartok.


nem adhatok
eces vagyok sajnos
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 14 2014 12:06pm
Quote (Genthor @ Aug 14 2014 05:04pm)
Ha már szóba került. Ki volt már vért adni és hányszor?

Én 19-nél tartok.


0 és nem is tervezem
Go Back To Magyar Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll