Quote (Vismajor @ 14 Aug 2014 10:34)
Finnországban volt ilyen oldal ahol minden vércsoportnak volt egy ilyen köcsögje, amiben annyi vér volt jelezve amennyi van nekik, és bevoltak jelölve a rétegek hogy mikor kell menni, mikor kell nagyon menni(vért adni) és mikor sos
ráadásul ropogós eurót adnak érte, nem 500 ftos vásárlási utalványt lól
meg ott sokkal nagyobb hagyománya is van a dolognak
én még sosem adtam vért, nincs bajom a vér látványával de valahogy szeretem a vérem :c nem adom :c
arról is lehetne poll h adtál e már vért vagy tervezed e
menjünk el egy nagy hunsubos véradásra
Ha már szóba került. Ki volt már vért adni és hányszor?
Én 19-nél tartok.