mikor itthon egyedül iszok, akkor egy két ilyen 2%os ízesített sör, vagy alkoholmentes (ugye nincs alkoholmentes igazábol)
van mikor elmegek vendégségbe, akkor egy két feles pálinka, plusz egy két sör ahogy a hangulat engedi
néha összeszabadulok régi barátokkal, elmegyünk bulizni vagy ilyenek akkor kicsit többet iszok, van mikor tulzásba is esek. 10-12 uniqum 5-8 sör utána meg már nem számolom
/ma semmit
This post was edited by kusziyoker on Aug 12 2014 11:26am