d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1789101148Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2014 11:16am
Quote (jarabekg @ 6 Aug 2014 18:37)
gorogorszagban meg a pitaba is raknak krumplit lel


Mintha itthon lehetne kapni valódi görög gyrost...
Attól, hogy úgy szokták SZERINTEM nem illik hozzá és én nem szeretem vele.


Quote (lacketto @ 6 Aug 2014 18:55)
semmi
pörkölt bundáskenyérrel


Kurvára ugyanaz. Igazad van.

Quote (anyd @ 6 Aug 2014 18:37)
egyszer ettem a corvinnál rizzsel kebabot, de szar volt, pedig ilyen 1700 volt


1700-ért? Az elég drága. Lehet nem kutyából volt és ezért volt szokatlan.


Quote (jarabekg @ 6 Aug 2014 19:13)
baratnomek szoktak a porkoltet is rizzsel enni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mondjuk nekik erdekes elkepzeleseik vannak a porkoltrol, szinhusbol csinaljak, mert szerintuk ugy a finom, es ha magyarazom neki, hogy a porkoltbe azert raknak csimbokos meg ilyen olyan nehezen elkeszitheto husokat, mert ezt 8 oran keresztul kell fozni, akkor azt mondja, hogy ne beszeljek hulyesegeket :DDDDDDD


Te főztél már életedben? (inb4 mirelit pizza)
Mondjuk biztos nem.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2014 11:19am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 11:16am
Quote (anyd @ Aug 6 2014 06:14pm)
én is utálom a csimbokos hust, csak szinhusbol eszem meg a pörköltet


de szinhusbol minek ennel porkoltet amikor azt ezerszer finomabban is lehet kesziteni???????????????

a marhalabszarat nem fogod tudni grillen megsutni lel
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2014 11:19am
Quote (jarabekg @ 6 Aug 2014 19:16)
de szinhusbol minek ennel porkoltet amikor azt ezerszer finomabban is lehet kesziteni???????????????

a marhalabszarat nem fogod tudni grillen megsutni lel


Van aki ehet disznóhúst is pl.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2014 11:19am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 6 2014 11:21am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 6 2014 06:16pm)
Mintha itthon lehetne kapni valódi görög gyrost...
.


lehet. kerkyra pl.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 11:23am
Quote (jarabekg @ 6 Aug 2014 19:16)
de szinhusbol minek ennel porkoltet amikor azt ezerszer finomabban is lehet kesziteni???????????????

a marhalabszarat nem fogod tudni grillen megsutni lel


mert rákot kapsz a színhúsból készült pörkölttől bazmeg?
az is finom, ne legyél már gyökér
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 11:27am
Quote (tevetava @ Aug 6 2014 06:23pm)
mert rákot kapsz a színhúsból készült pörkölttől bazmeg?
az is finom, ne legyél már gyökér


ha nem fozod eleg ideig a porkoltet nem lesz jo ize, de ha a szinhust sokaig fozod szetfo

tofipofi cannot into gastronomia
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 11:30am
Quote (jarabekg @ 6 Aug 2014 19:27)
ha nem fozod eleg ideig a porkoltet nem lesz jo ize, de ha a szinhust sokaig fozod szetfo

tofipofi cannot into gastronomia


mi lenne, ha inkább csak simán nem postolnál? legalább nem égetnéd le magad
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 11:30am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 6 2014 06:19pm)
Van aki ehet disznóhúst is pl.


idk, pinceporkoltet akkor sem ennek ha mas nem lenne
Quote (tevetava @ Aug 6 2014 06:30pm)
mi lenne, ha inkább csak simán nem postolnál? legalább nem égetnéd le magad


cicamica
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 11:31am
Quote (tevetava @ 6 Aug 2014 19:30)
mi lenne, ha inkább csak simán nem postolnál? legalább nem égetnéd le magad


PÖFITUVI LOPLXD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 6 2014 11:33am
Ebedre sültcsirket ettem rizzsel, parolt zöldseggel meg mangoszosszal. Elöetelnek meg görögdinnyet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101148Next
Add Reply New Topic New Poll