Quote (jarabekg @ 6 Aug 2014 18:37)
gorogorszagban meg a pitaba is raknak krumplit lel
Mintha itthon lehetne kapni valódi görög gyrost...
Attól, hogy úgy szokták SZERINTEM nem illik hozzá és én nem szeretem vele.
Quote (lacketto @ 6 Aug 2014 18:55)
semmi
pörkölt bundáskenyérrel
Kurvára ugyanaz. Igazad van.
Quote (anyd @ 6 Aug 2014 18:37)
egyszer ettem a corvinnál rizzsel kebabot, de szar volt, pedig ilyen 1700 volt
1700-ért? Az elég drága. Lehet nem kutyából volt és ezért volt szokatlan.
Quote (jarabekg @ 6 Aug 2014 19:13)
baratnomek szoktak a porkoltet is rizzsel enni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
mondjuk nekik erdekes elkepzeleseik vannak a porkoltrol, szinhusbol csinaljak, mert szerintuk ugy a finom, es ha magyarazom neki, hogy a porkoltbe azert raknak csimbokos meg ilyen olyan nehezen elkeszitheto husokat, mert ezt 8 oran keresztul kell fozni, akkor azt mondja, hogy ne beszeljek hulyesegeket :DDDDDDD
Te főztél már életedben? (inb4 mirelit pizza)
Mondjuk biztos nem.
This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2014 11:19am