Quote (TuskesVanek @ 7 Aug 2014 12:51)
jó kérdés igazából
fej logikájához igazodva senkinek nem lenne szabad a születése előtt készült filmet néznie, mert az időparadoxont okoz, megbomlik a tér-idő kontinuum és megsemmisül a világegyetem... szerencsés esetben csak a mi naprendszerünk semmisül meg
igen, egeszen biztosan erre celoztam, meg veletlenul sem arra, hogy nem egy frissen regisztralt 16 eves vagy, hanem vmi szanalmas multi
amugy tolem meg csinalhatod a hulyet a kovetkezo x honapban is, ennel gazabb mar nem leszel
This post was edited by Fej on Aug 7 2014 06:00am