d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Senee Progress > Na Elkezdtem Gyurni
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 05:13am
Quote (Senee @ 5 Aug 2014 13:02)
lehet inkább másmien progresst csinálok
pl hearthstone legend

augusztus végén 20.átol szabira megyek egészen elsejéig és hát a pizzázás kólázás eléggé kilátásban van
hát ha már szabin leszek enyni ideig élvezni kéne basszus és nem sanyargatni magam
sanyargatom magam igy is minden reggel, hogy fel kell keljek faszom

inkább azt fogom postolni hogy 20.tol mindennap milyen dekkekkel nyomtam és hogy jutottam elöre win/loss
:XD


pls ne
inkább magadat postold
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 05:16am
Quote (tevetava @ Aug 5 2014 11:13am)
pls ne
inkább magadat postold


mindenképp jön a havi 1 post
minden hónap elsején


mert azért nem akarom feladni, csak most ez ilyen excuse, hogy miért nem lesz változás 1 honap alatt
:XDXD:XD
mondjuk amugyse sok lenne imo egy honap alatt mit lehet elérni semmit
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 5 2014 05:17am
Ne add már fel!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2014 05:18am
Quote (anyd @ 5 Aug 2014 13:17)
Ne add már fel!


röhögök
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 05:19am
Quote (anyd @ Aug 5 2014 11:17am)
Ne add már fel!


nem fogom csak ha már szabin leszek akkor nem akarom magam kínozni
így is kínzom magam minden reggel mikor fel kell keljek időre

ez ilyen utolsó kis bulika a nagy fogyás előtt

:XD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 5 2014 05:20am
Quote (Senee @ Aug 5 2014 12:19pm)
nem fogom csak ha már szabin leszek akkor nem akarom magam kínozni
így is kínzom magam minden reggel mikor fel kell keljek időre

ez ilyen utolsó kis bulika a nagy fogyás előtt

:XD


ez olyan mint drogosoknál az utolsó adag :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 05:22am
Quote (TuskesVanek @ Aug 5 2014 11:20am)
ez olyan mint drogosoknál az utolsó adag :D


de legalább dolgozni járnom ne kéne, lenne időm mindenre
hát basszus a munka megeszi az életem felét
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 5 2014 05:23am
Quote (Senee @ Aug 5 2014 12:22pm)
de legalább dolgozni járnom ne kéne, lenne időm mindenre
hát basszus a munka megeszi az életem felét


de így legalább minden játékkal töltött óra ünnep

ha egész nap csak játszanod kellene hamar ráunnál
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 05:24am
Quote (TuskesVanek @ Aug 5 2014 11:23am)
de így legalább minden játékkal töltött óra ünnep

ha egész nap csak játszanod kellene hamar ráunnál


amikor "fősulira jártam" akkor is egész nap játszottam több évig
nem untam rá

megannyi játék oly kevés idő
igy meg két játékra se jut elég időm basszus (wow+hs) nem hogy másra meg ujdonságokra meg ujdonságokat kitanulni etc
szemét élet

This post was edited by Senee on Aug 5 2014 05:24am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 05:28am
Quote (Senee @ 5 Aug 2014 12:24)
amikor "fősulira jártam" akkor is egész nap játszottam több évig
nem untam rá

megannyi játék oly kevés idő
igy meg két játékra se jut elég időm basszus (wow+hs) nem hogy másra meg ujdonságokra meg ujdonságokat kitanulni etc
szemét élet


jo dolog azert a melo

ha nem lenne, meg annyi szocialis eleted se lenne mint most, ott azert talalkozol emberekkel stb

volt egy 2 honapos munkanelkuli idoszakom es nem is az volt a legszarabb h nem volt penzem, hanem hogy ilyen 1,5 honap utan mar ertektelennek ereztem magam, csak haverokkal talalkoztam amugy meg faszveres otthon, melonal azert az jo, hogy tudom, ha nem vagyok bent, akkor nem ugy mennek a dolgok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll