Quote (Senee @ 5 Aug 2014 12:24)
amikor "fősulira jártam" akkor is egész nap játszottam több évig
nem untam rá
megannyi játék oly kevés idő
igy meg két játékra se jut elég időm basszus (wow+hs) nem hogy másra meg ujdonságokra meg ujdonságokat kitanulni etc
szemét élet
jo dolog azert a melo
ha nem lenne, meg annyi szocialis eleted se lenne mint most, ott azert talalkozol emberekkel stb
volt egy 2 honapos munkanelkuli idoszakom es nem is az volt a legszarabb h nem volt penzem, hanem hogy ilyen 1,5 honap utan mar ertektelennek ereztem magam, csak haverokkal talalkoztam amugy meg faszveres otthon, melonal azert az jo, hogy tudom, ha nem vagyok bent, akkor nem ugy mennek a dolgok