Quote (xGurke @ 30 Jul 2014 18:59)
MERT RÖHÖGÖK NEVETEK KACAGOK XDZEK XD
De ez amugy olyan, mint amikor a sok tard szidja a gyozike show, meg banat tudja milyen magyar kereskedelmi csatornas reality szarokat, DE AZERT NEZIK! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD