d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Óra > Milyen Van Illetve Milyet Szeretnél
Prev1789101119Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 31 2014 01:29am


Ilyen van csak 1700 ftos kínai utánzat. :D Faszán működik csak a szíjról lekopott az aranyozás 1 hét alatt, most ezüst. : D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:12pm
mostanában nem hordok órát
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 5 2014 04:51am
vettem órát

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 04:52am
Quote (anyd @ Aug 5 2014 10:51am)
vettem órát

http://www.timexora.hu/uploads/products/e670569f8c71a3349479.jpg


ráverdesném
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 5 2014 04:53am
nincs és nem is fogok hordani imo kb soha
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 04:55am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 5 2014 04:56am
Quote (Senee @ Aug 5 2014 11:55am)
http://www.timeswatcher.com/images/s/59.jpg


20milla +os igaz?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 04:57am
Quote (anyd @ Aug 5 2014 10:56am)
20milla +os igaz?


nem tudom, anyától kaptam
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 5 2014 05:02am
Quote (anyd @ 5 Aug 2014 11:51)
vettem órát

http://www.timexora.hu/uploads/products/e670569f8c71a3349479.jpg


Tetszik!
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 5 2014 05:04am
Quote (josheide @ Aug 5 2014 12:02pm)
Tetszik!


kb egy 15 colos laptopon 1:1 arányos a kép, elég nagy óra. 42mm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101119Next
Add Reply New Topic New Poll