Quote (Anarkin @ Oct 23 2014 12:25pm)
olaszoknál állítólag csak 500°os sütőt használnak, és ilyen 3 percig van bent a pizza
a háromból kettőben beszéltem a szakáccsal és ők is ezt mondták, hogy az egyik "titkuk" az 500+ fokos sütő/kemence, kár, hogy nem nagyon lehet úgy megoldani a házhozszálítást, hogy nem basszák el a tésztát, vagyis meg lehetne csak nincs rá példa az országban
Quote (Vismajor @ Oct 23 2014 12:35pm)
szar mert vékony
amikor a tudatlanság vak önbizalommal párosul
This post was edited by daneeka10 on Oct 23 2014 06:26am