d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Te Megeszed A Pizza Szelet?
Prev1789101116Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2014 08:06pm
Quote (Senee @ Oct 23 2014 01:38am)
a kutyám is úgy szokta


kidobja a pitát?
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 23 2014 05:23am
Eddig 3 helyen voltam az orszagban ahol megeri megenni a szelet de pl. a fovarosi next levelebb helyeket nem ismerem:

- Valamilyen Padre, Egerben a var mellett
- Mauro, Zamardi
- Pizza Piccolino, Gyor

az a kozos bennuk, hogy egyiknel se olcsobb 1db suto mint fel milla es olasz lisztet hasznalnak.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 23 2014 05:25am
Quote (daneeka10 @ 23 Oct 2014 12:23)
Eddig 3 helyen voltam az orszagban ahol megeri megenni a szelet de pl. a fovarosi next levelebb helyeket nem ismerem:

- Valamilyen Padre, Egerben a var mellett
- Mauro, Zamardi
- Pizza Piccolino, Gyor

az a kozos bennuk, hogy egyiknel se olcsobb 1db suto mint fel milla es olasz lisztet hasznalnak.


olaszoknál állítólag csak 500°os sütőt használnak, és ilyen 3 percig van bent a pizza
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 23 2014 05:26am
Quote (Anarkin @ Oct 23 2014 12:25pm)
olaszoknál állítólag csak 500°os sütőt használnak, és ilyen 3 percig van bent a pizza


jó szar pizzákat is csinálnak
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 23 2014 05:26am
Quote (Vismajor @ 23 Oct 2014 12:26)
jó szar pizzákat is csinálnak


top lel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 23 2014 05:28am
Quote (Vismajor @ 23 Oct 2014 13:26)
jó szar pizzákat is csinálnak


itthon mennyire törekednek az olasz látszatra, kint meg le se szarják
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 23 2014 05:32am
Quote (Anarkin @ Oct 23 2014 12:26pm)
top lel


2x ettem olaszországban pizzát, egyik helyre se mennék vissza
ettől függetlenül lehet, hogy a maradék 99,99999% pizzázó kruvajó pizzákat csinál
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 23 2014 05:33am
Quote (Vismajor @ 23 Oct 2014 12:32)
2x ettem olaszországban pizzát, egyik helyre se mennék vissza
ettől függetlenül lehet, hogy a maradék 99,99999% pizzázó kruvajó pizzákat csinál


pénzes, én nem voltam :c
de 3 olyan ember is mondta, akik amúgy lazán leszaroznak mindent, hogy tök jó
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 23 2014 05:35am
Quote (Anarkin @ Oct 23 2014 12:33pm)
pénzes, én nem voltam :c
de 3 olyan ember is mondta, akik amúgy lazán leszaroznak mindent, hogy tök jó


Érdekes, én meg akárkivel beszéltem aki volt kint, mindenki azt modnta h szar, vékony etc
De most megismerteme gy csajt aki 9 évet élt kint, majd vele megszakértetem
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 23 2014 06:25am
Quote (Anarkin @ Oct 23 2014 12:25pm)
olaszoknál állítólag csak 500°os sütőt használnak, és ilyen 3 percig van bent a pizza


a háromból kettőben beszéltem a szakáccsal és ők is ezt mondták, hogy az egyik "titkuk" az 500+ fokos sütő/kemence, kár, hogy nem nagyon lehet úgy megoldani a házhozszálítást, hogy nem basszák el a tésztát, vagyis meg lehetne csak nincs rá példa az országban

Quote (Vismajor @ Oct 23 2014 12:35pm)
szar mert vékony


amikor a tudatlanság vak önbizalommal párosul

This post was edited by daneeka10 on Oct 23 2014 06:26am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101116Next
Add Reply New Topic New Poll