Quote (RRC @ 27 Jul 2014 22:37)
sajnálom, levi, de ebből nem lesz semmi
ez a csávó konkrétan egy pancser, határozatlan, rossz az angolja és egyáltalán nem látom rajta, hogy odalenne az esportért...
Amugy tenyleg kb szenvedett LoL meg Sc2 kozben is... Ehhez kepest en progamer es marketingzseni vagyok.