Quote (Rawen @ 17 Jul 2014 19:49)
smat megszakértette, mindenki mehet haza
Ez az amit en gondolok, elolvastam mindenki hsz-et a topicban, es en is csak a sajatomat irtam le, nem kuldtem el senkit a faszba szoval nyugodj meg rawen.
Nem kell a hisztid mint a nyaralos csoportban.