d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Message Cannot Be Sent Based On Either The Receive
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 8 2014 10:15pm
Quote (Karan2_Returned @ 9 Jul 2014 00:27)
Ugorj at hollohoz, no homo.


ez, 1óra alatt levonatozol)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 8 2014 10:17pm
Quote (josheide @ Jul 8 2014 10:36pm)
http://i61.tinypic.com/2ns0y1w.png


ez bma? ide látom, hogy idegbeteg, mondjátok meg neki, hogy nyugodjon le
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 8 2014 10:36pm
ha befejeztetek egymas szopkodasat, es vegulis 18-20an lesz, adjatok hozza ahhoz a facebookos szarhoz

ha nem akkor lesz, akkor felesleges, de hozzam ne igazodjatok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 9 2014 01:43am
Hat ez a joshitomi
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 9 2014 01:44am
Quote (TresholdOfUniverse @ 9 Jul 2014 05:36)
ha befejeztetek egymas szopkodasat, es vegulis 18-20an lesz, adjatok hozza ahhoz a facebookos szarhoz

ha nem akkor lesz, akkor felesleges, de hozzam ne igazodjatok


18-20 (Patrikra varunk hogy meg egyszer megerositse a dolgot)

meg vagy hivva fbon is
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2014 01:55am
szeretem tomit mikor idegbeteg es kurva anyazik, sajnos eleg nehez nala elerni, de lehetseges!
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 9 2014 02:23am
Ede is jon szerintem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 9 2014 06:14am
Quote (anyd @ 9 Jul 2014 09:23)
Ede is jon szerintem


baszas igen
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 9 2014 07:22am
én még mindig 18-20/21 et mondom, ez volt megbeszélve és ha most átrakjuk tuti nem lesz belőle semmi
de akkor aki 18- lejön az mondja biztosra és legyen szives ottlenni, mert 3 emberrel a deákra is ki tudnék ülni aztán hazamenni Ti-t nézni, nem kell ahoz nyaraló
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 9 2014 07:29am
Quote (cowding @ Jul 9 2014 02:22pm)
én még mindig 18-20/21 et mondom, ez volt megbeszélve és ha most átrakjuk tuti nem lesz belőle semmi
de akkor aki 18- lejön az mondja biztosra és legyen szives ottlenni, mert 3 emberrel a deákra is ki tudnék ülni aztán hazamenni Ti-t nézni, nem kell ahoz nyaraló


en egy napra+estere fixen lemegyek, valoszinuleg 19-20

hosszabb idore nem megy, keveset leszek otthon,e s sokmindent kell inteznem

This post was edited by TresholdOfUniverse on Jul 9 2014 07:31am
Go Back To Magyar Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll