Quote (cowding @ Jul 9 2014 02:22pm)
én még mindig 18-20/21 et mondom, ez volt megbeszélve és ha most átrakjuk tuti nem lesz belőle semmi
de akkor aki 18- lejön az mondja biztosra és legyen szives ottlenni, mert 3 emberrel a deákra is ki tudnék ülni aztán hazamenni Ti-t nézni, nem kell ahoz nyaraló
en egy napra+estere fixen lemegyek, valoszinuleg 19-20
hosszabb idore nem megy, keveset leszek otthon,e s sokmindent kell inteznem
This post was edited by TresholdOfUniverse on Jul 9 2014 07:31am