d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev1789101122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 3 2014 06:04am
Quote (Vismajor @ 3 Jul 2014 13:57)
Volvodka es ringi egyutt voltak
Szakitottak majd x ido utan suni osszejott volvodkaval.
Igy a balee fele fogyatekosok ezen ugralnak mint egy altalanos iskolas, LOL SUNI ELCSALTA RINGI NOJET OLOL XDD


azt hittem volt valami durvább sztori is, verekedés vagy valami
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 3 2014 06:09am
Quote (Vismajor @ Jul 3 2014 12:57pm)
Volvodka es ringi egyutt voltak
Szakitottak majd x ido utan suni osszejott volvodkaval.
Igy a balee fele fogyatekosok ezen ugralnak mint egy altalanos iskolas, LOL SUNI ELCSALTA RINGI NOJET OLOL XDD


:D

pedig nem valami bonyolult sztori, csak túl alacsony az ingerküszöb
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Jul 3 2014 08:11am
álmodtam egy játékról 10 faj közül lehetett választani számtalan képesség volt, és a világ maga volt a csoda, középen egy főváros és körülötte forogtak a szintek ezért full random volt a map 2x ugyanott nem jelent meg ugyan az a kripta nagyon vonzó világ volt kár hogy felébredtem :(
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 3 2014 08:12am
Quote (EdwardElric @ Jul 3 2014 03:11pm)
álmodtam egy játékról 10 faj közül lehetett választani számtalan képesség volt, és a világ maga volt a csoda, középen egy főváros és körülötte forogtak a szintek ezért full random volt a map 2x ugyanott nem jelent meg ugyan az a kripta nagyon vonzó világ volt  kár hogy felébredtem :(


én a dark city megnézése után álmodtam azt, hogy tudok hangolni és ilyen mmo-szerű világot teremtettem :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 3 2014 09:18am
Quote (Vismajor @ 3 Jul 2014 13:57)
Volvodka es ringi egyutt voltak
Szakitottak majd x ido utan suni osszejott volvodkaval.
Igy a balee fele fogyatekosok ezen ugralnak mint egy altalanos iskolas, LOL SUNI ELCSALTA RINGI NOJET OLOL XDD


Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jul 3 2014 10:25am
egy fél órára elbóbiskoltam délután, azt álmodtam hogy egy nagyra nőtt( kb 30 cm átmérőjű) teknős éles hegyes fogakkal kerget a házban és néha kimegy tálból görögdinnyét enni. a legrosszabb ahogy futottam előle és hallottam ahogy slattyog és egyre közelebb van. elég rossz volt.

This post was edited by S4nyy on Jul 3 2014 10:28am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 3 2014 10:31am
Quote (S4nyy @ 3 Jul 2014 18:25)
egy fél órára elbóbiskoltam délután, azt álmodtam hogy egy nagyra nőtt( kb 30 cm átmérőjü) teknős éles hegyes fogakkal kerget a házban és néha kimegy tálból görögdinnyét enni. elég rossz volt.


itt azt hittem fasz fog jönni, miért vagyok ilyen meleg
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jul 3 2014 10:54am
Quote (Rawen @ 3 Jul 2014 17:31)
itt azt hittem fasz fog jönni, miért vagyok ilyen meleg


valójában az jött, de teknőssel kevésbé homo a story
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 3 2014 03:08pm
Quote (AngryBug @ Jul 3 2014 01:36pm)
Mesh Rici Gürke Sünivel +1 haverommal talalkoztam, majd úgy döntöttünk h átjövünk hozzánk ... már a buszon észrevettük hogy valami nincs rendben a világgal
az emberek gorombák voltak, kussoltak, magukba fordultak...
Gürke próbált minket meggyőzni hogy ez valami Final Destination szituációnak tűnik.. végül leszálltunk a buszról, mindenhol égő házak.. karambolok
mentünk hazafelé, (a 3 perces út 20 percnek tűnt) és közben az összes buszon lévő összes ember követett minket, elkezdtünk rohanni a házba közben rengett a föld + jégeső esett
és süni + haverom valahol elveszett, és már nem volt a sztoriban
Rici természetesen mesht hibáztatott mindenért, Gürke elkezdett futógépezni a szobámban.
és ablakból láttam hogy repül felénk egy atombomba, ami az álmomban " fájt "... felkeltem

az álom elég valóságosnak tűnt, szinte irányítani az események folytatását és ilyen még sose volt


Rohogok
De tenyleg igy van
Updateltem is a profilom
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 3 2014 03:09pm
Quote (putincykavodka @ Jul 3 2014 10:08pm)
Rohogok
De tenyleg igy van
Updateltem is a profilom


már a múltkori postodat is kiszedték szóval én nem raknám be a profilomba. megyek reportollak is
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101122Next
Add Reply New Topic New Poll