Quote (zsansaccount @ Jun 23 2014 04:57pm)
nem vmi nagy összeget, de itt a minimumról van szó és ebben még az is benne van, h el tudnék menni nyáron nyaralni vagy télen síelni
ezen elgondolkodtam
eszembe se jutna magamtól h a síelést ne luxusként kezeljem
imádok síelni de drága sport, az elmúlt 2 évben nem is volt keretem rá