d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi A Minimum?
Prev1789101120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 10:27am
Quote (tevetava @ 23 Jun 2014 18:26)
>nem dohányozni és heteronak lenni


mit olvasok
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 23 2014 10:27am
Quote (josheide @ 23 Jun 2014 18:13)
oh shiet.... nem tudom ebbe most belemenjek-e


sztem fölösleges...

amúgy sztem havi 200k az már fasza kezdő fizetés lenne, mert az alapvető dolgokon felül szeretnék félretenni minden hónapban egy keveset.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 23 2014 10:30am
Quote (zsansaccount @ Jun 23 2014 04:27pm)
sztem fölösleges...

amúgy sztem havi 200k az már fasza kezdő fizetés lenne, mert az alapvető dolgokon felül szeretnék félretenni minden hónapban egy keveset.


havi 200ból te mennyit tudnál félrerakni?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 23 2014 10:36am
250-300, ha lakashiteled + autod is van.
ebbol felre is lehet tenni, ha mondjuk tonkremegy a tv, mosogep, es ne kelljen ujabb hitel miatta.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 23 2014 10:57am
Quote (bamboo @ 23 Jun 2014 18:30)
havi 200ból te mennyit tudnál félrerakni?


nem vmi nagy összeget, de itt a minimumról van szó és ebben még az is benne van, h el tudnék menni nyáron nyaralni vagy télen síelni
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 23 2014 11:07am
Quote (rapiddani @ 23 Jun 2014 16:05)
megélni alapba ~ 170-200k
luxusba 500k


Kivéve ha félre akarsz tenni. Akkor inkább 800 fölött van a luxus.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 23 2014 11:12am
Quote (zsansaccount @ Jun 23 2014 04:57pm)
nem vmi nagy összeget, de itt a minimumról van szó és ebben még az is benne van, h el tudnék menni nyáron nyaralni vagy télen síelni


ezen elgondolkodtam
eszembe se jutna magamtól h a síelést ne luxusként kezeljem
imádok síelni de drága sport, az elmúlt 2 évben nem is volt keretem rá
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 23 2014 11:14am
Ha egyedül élnék 130-150k teljesen elég lenne nekem :)

amugy ... bazdmeg h itt mennyi a látens buzi
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 23 2014 11:14am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Jun 2014 16:47)
Szerintetek mennyi az a minimum havi jövedelem, amiből már normálisan lehet élni?
Nektek mit jelent a normálisan élni, mit értetek benne, és mi az ami már luxus?


200k 1 embernek elég normális élethez
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 11:15am
Quote (bamboo @ 23 Jun 2014 19:12)
ezen elgondolkodtam
eszembe se jutna magamtól h a síelést ne luxusként kezeljem
imádok síelni de drága sport, az elmúlt 2 évben nem is volt keretem rá


ezaz, síeljenek az osztrákok, nekünk magyar alföldünk van, itt nem divat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101120Next
Add Reply New Topic New Poll