d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Akarod H
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 03:28pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 11:23pm)
szoval akkor most enis nyomorek meg rici is nyomorek, ezen kivül mi a téma vagy a topic lényege? elvesztettem a fonalat.


Az h mer akarsz ded lenni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 03:28pm
Quote (Rawen @ Jun 19 2014 10:27pm)
25post/page





de mégis 8 oldalt ír, meghekkelted a jspt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 03:30pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jun 2014 23:28)
http://4.ii.gl/efhEDfau.png


de mégis 8 oldalt ír, meghekkelted a jspt


miért vagyok ennyire jó
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 03:31pm
Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 10:28pm)
Az h mer akarsz ded lenni


most te mit szeretnél tulajdonképpen? azt se tudom
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 03:33pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 11:31pm)
most te mit szeretnél tulajdonképpen? azt se tudom


Mar leirtam a care topikban ma :) keresd vissza :) nehezemre esik megegyszer megfogalmazni :)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 03:40pm
Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 10:33pm)
Mar leirtam a care topikban ma :) keresd vissza :) nehezemre esik megegyszer megfogalmazni :)


Najo, ha leirod ertelmesen nem szarkasztikusan 5mondatban hogy mekkora fasz voltal es nem postolgatod utana semmilyen topikban ilyen negativ dolgokat rolam meg ezzel kapcsolatban, hogy nem is igy meg ugy volt, akkor legalabb egy evig nem postolok jspre es ubi is happy lehet, addig visszajovok a huszadik accommal is)


ezt?



balázs ne haragudj fasz voltam, nem volt semmi jogom ahhoz és okom rá hogy többször is megüsselek, miután te vendégül láttál a nyaralódban. sajnos mentális problémákkal küzdök és ennek te ittad meg a levét. kihasználtam a naivságodat és a jó szívedet és obszcén viccet űztem belőle élőben is és itt a fórumon is, szemét voltam. remélem egyszer megbocsájtasz majd nekem azokért a dolgokért amiket veled tettem. addig is próbálj meg a jövőbe tekinteni és ne a múlton töprengeni, a jövőt még megváltoztathatod. minden jót kívánok balázs
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 19 2014 03:42pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jun 2014 22:40)
Najo, ha leirod ertelmesen nem szarkasztikusan 5mondatban hogy mekkora fasz voltal es nem postolgatod utana semmilyen topikban ilyen negativ dolgokat rolam meg ezzel kapcsolatban, hogy nem is igy meg ugy volt, akkor legalabb egy evig nem postolok jspre es ubi is happy lehet, addig visszajovok a huszadik accommal is)


ezt?



balázs ne haragudj fasz voltam, nem volt semmi jogom ahhoz és okom rá hogy többször is megüsselek, miután te vendégül láttál a nyaralódban. sajnos mentális problémákkal küzdök és ennek te ittad meg a levét. kihasználtam a naivságodat és a jó szívedet és obszcén viccet űztem belőle élőben is és itt a fórumon is, szemét voltam. remélem egyszer megbocsájtasz majd nekem azokért a dolgokért amiket veled tettem. addig is próbálj meg a jövőbe tekinteni és ne a múlton töprengeni, a jövőt még megváltoztathatod. minden jót kívánok balázs


vinnyogok
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 03:46pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 11:40pm)
Najo, ha leirod ertelmesen nem szarkasztikusan 5mondatban hogy mekkora fasz voltal es nem postolgatod utana semmilyen topikban ilyen negativ dolgokat rolam meg ezzel kapcsolatban, hogy nem is igy meg ugy volt, akkor legalabb egy evig nem postolok jspre es ubi is happy lehet, addig visszajovok a huszadik accommal is)


ezt?



balázs ne haragudj fasz voltam, nem volt semmi jogom ahhoz és okom rá hogy többször is megüsselek, miután te vendégül láttál a nyaralódban. sajnos mentális problémákkal küzdök és ennek te ittad meg a levét. kihasználtam a naivságodat és a jó szívedet és obszcén viccet űztem belőle élőben is és itt a fórumon is, szemét voltam. remélem egyszer megbocsájtasz majd nekem azokért a dolgokért amiket veled tettem. addig is próbálj meg a jövőbe tekinteni és ne a múlton töprengeni, a jövőt még megváltoztathatod. minden jót kívánok balázs


Igen, ezt :))
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 03:47pm
Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 10:46pm)
Igen, ezt :))


remélem mostmár békére tud találni a lelked :)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 03:48pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 11:47pm)
remélem mostmár békére tud találni a lelked :)


Igen :)
En is remelem :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll