Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 10:33pm)
Mar leirtam a care topikban ma

keresd vissza

nehezemre esik megegyszer megfogalmazni

Najo, ha leirod ertelmesen nem szarkasztikusan 5mondatban hogy mekkora fasz voltal es nem postolgatod utana semmilyen topikban ilyen negativ dolgokat rolam meg ezzel kapcsolatban, hogy nem is igy meg ugy volt, akkor legalabb egy evig nem postolok jspre es ubi is happy lehet, addig visszajovok a huszadik accommal is)
ezt?
balázs ne haragudj fasz voltam, nem volt semmi jogom ahhoz és okom rá hogy többször is megüsselek, miután te vendégül láttál a nyaralódban. sajnos mentális problémákkal küzdök és ennek te ittad meg a levét. kihasználtam a naivságodat és a jó szívedet és obszcén viccet űztem belőle élőben is és itt a fórumon is, szemét voltam. remélem egyszer megbocsájtasz majd nekem azokért a dolgokért amiket veled tettem. addig is próbálj meg a jövőbe tekinteni és ne a múlton töprengeni, a jövőt még megváltoztathatod. minden jót kívánok balázs