d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rohogok
Prev1789101119Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 04:11am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2014 12:11)
igen?


igen mivel szerintem te meg gürke írtok nekik vissza a legtöbbet
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jun 18 2014 04:12am
Quote (Baleee @ 18 Jun 2014 12:11)
Jha, sot, mernok is. Mert a bringas nyomkoveto-riaszto, a fold alatt 500 meterre levo faraday kalitkats betonszarkofagbol is ad gps jelet.


úgylátom nem csak én vettem észre ezeket. már akkor idegesítő volt amikor csinálta azt a főiskolás/egyetemi tesztet , hogy mivan akkor ha a holdon elejtesz egy tollat vagy mi volt a kérdése
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 18 2014 04:12am
Quote (Rawen @ 18 Jun 2014 12:11)
igen mivel szerintem te meg gürke írtok nekik vissza  a legtöbbet


++

Legalabb is a spam/flame jelleguen biztos.

Ha netan valamelyik normalisan postol (ritka, de elofordul), akkor is flame.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 04:12am
Quote (Rawen @ Jun 18 2014 11:11am)
igen mivel szerintem te meg gürke írtok nekik vissza  a legtöbbet


komolyan? szerinted miért írtam hogy kéne egy ilyen? pont ezért
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 18 2014 04:13am
Quote (lacoking @ 18 Jun 2014 12:12)
úgylátom nem csak én vettem észre ezeket. már akkor idegesítő volt amikor csinálta azt a főiskolás/egyetemi tesztet , hogy mivan akkor ha a holdon elejtesz egy tollat vagy mi volt a kérdése


Szerintem elotte napokon at googlezta a valaszt.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 18 2014 04:14am
Quote (Rawen @ Jun 18 2014 10:11am)
igen mivel szerintem te meg gürke írtok nekik vissza  a legtöbbet


ami azért vicces, mert már megállapították, hogy a negatív figyelemből is táplálkozunk
de azért ennek ellenére folyamatosan verik a nyálukat :XD
miközben azt mondják, hogy ettől szenvednek meg rákot kapnak

ergo saját magukat betegítik meg
de azért ők a helikopterek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 04:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2014 12:12)
komolyan? szerinted miért írtam hogy kéne egy ilyen? pont ezért


ehhez nem kell semmi csak ne írj nekik vissza
azt sem tudom megmondani mikor volt utoljára olyan postom, amelyikben reagáltam volna bármelyik postjukra, azon kívűl, hogy néha leírom, hogy ne írjatok nekik vissza
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 04:14am
:zzz:
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 04:14am
http://www.cnet.com/news/outrage-grows-as-google-axes-some-chrome-extensions/


kösz google, 1 honapja nem voltak ilyen gondok mint most

Quote (Rawen @ Jun 18 2014 11:14am)
ehhez nem kell semmi csak ne írj nekik vissza
azt sem tudom megmondani mikor volt utoljára olyan postom, amelyikben reagáltam volna bármelyik postjukra, azon kívűl, hogy néha leírom, hogy ne írjatok nekik vissza



de te ilyen geci laza menő srác vagy, én meg nyomorék. most mit csináljak akkor?

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 18 2014 04:15am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 04:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2014 12:14)
http://www.cnet.com/news/outrage-grows-as-google-axes-some-chrome-extensions/


kösz google, 1 honapja nem voltak ilyen gondok mint most




de te ilyen geci laza menő srác vagy, én meg nyomorék. most mit csináljak akkor?


kill you're self
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101119Next
Closed New Topic New Poll