Quote (Rawen @ Jun 18 2014 10:11am)
igen mivel szerintem te meg gürke írtok nekik vissza a legtöbbet
ami azért vicces, mert már megállapították, hogy a negatív figyelemből is táplálkozunk
de azért ennek ellenére folyamatosan verik a nyálukat :XD
miközben azt mondják, hogy ettől szenvednek meg rákot kapnak
ergo saját magukat betegítik meg
de azért ők a helikopterek