d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev1789101127Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Jun 16 2014 03:38pm
Quote (AngryBug @ 16 Jun 2014 22:34)
mes a tetanus oltás az csak 1 oltás, 1 kemoterápias ciklus 5 napból áll, 1 nap kaptam 9 üveg kemot, szóval 4,5 liter / nap +1x fél liter átmosófolyadék

szóval 1 kemoterápiás kezelés 22,5 liter kemoterápiás méreg
ebből volt nekem 7 , szóval összesen kb 150liter ment le.. annak azért lehet valóban megvan az ára


amíg nem lesz a gyógyszergyártás nonprofit vagy deficites (már pedig nem lesz) addig sajnos ilyen drágák lesznek a gyógyszerek/ kezelések..
én például azt sem értem, hogy egy jobb MR gép hogy lehet ~1 millió dollár.. nem tudom miből van, de képet láttam róla, és ha csak nincs tele arannyal, akkor szerintem abból is le lehetne jócskán faragni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 03:40pm
Quote (Senee @ Jun 16 2014 09:24pm)
te is kidolgozod majd a lelked, hogy legyenek biomechanikai robotok meg titániumötvözettel lehessen potolni a leszakadt végtagokat amiket aggyal mozgatsz

de minek
mire ezt eléred leszel 60 éves
benne van életed munkája
egész életedben gürcöltél, tepertél, hadakoztál/végigvittél
hogy majd a köv generációk profitáljanak belőle
minek
sokat fog ám számítani hat láb mélyen ki hogyan élvezkedik az egész életnyi kemény munkádon
ahelyett hogy összeszednél pénzt egy laza nyugodt boldog élethez és szarnál az egészre
ez a csofat emberiség nem ér egy levegövételt sem


hát nem a te fajtádtól halad előre a világ az biztos
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 03:42pm
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 10:40pm)
hát nem a te fajtádtól halad előre a világ az biztos


ha olyan lenne minden ember mint senee, még mindig szarból épített kunyhókban laknánk afrikában, nem lenne pizza kola csipsz wow, nemis értem hogy mondhatja ezeket komolyan

Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 16 2014 03:45pm
SZÉTBASZ AZ IDEG MÁR ETTŐL AZ AKKREDITÍV HITELEZÉS IRATOKTÓL
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 16 2014 03:45pm
hihetetlen amúgy hogy egy komoly dologból is az lesz hogy a korcs vergődik valaki meg visszapofázik neki
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 03:47pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 16 2014 10:45pm)
hihetetlen amúgy hogy egy komoly dologból is az lesz hogy a korcs vergődik valaki meg visszapofázik neki


van igazság ebben a postban
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 03:47pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 16 2014 09:45pm)
hihetetlen amúgy hogy egy komoly dologból is az lesz hogy a korcs vergődik valaki meg visszapofázik neki


mesélj még a komoly postokról
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 16 2014 03:49pm
Quote (xGurke @ 16 Jun 2014 22:47)
mesélj még a komoly postokról


attól még igaz sajnálom
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 04:00pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 16 2014 09:45pm)
hihetetlen amúgy hogy egy komoly dologból is az lesz hogy a korcs vergődik valaki meg visszapofázik neki


de azért te is ugattál bugnak meg viccelődtél a rákjával régebben
kicsit se vagy kétszínű

ráadásul érdemben megint annyit tettél hozzá a témához hogy hurrdurr
inb4 mikkmakk vauvau


Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 16 2014 09:42pm)
ha olyan lenne minden ember mint senee, még mindig szarból épített kunyhókban laknánk afrikában, nem lenne pizza kola csipsz wow, nemis értem hogy mondhatja ezeket komolyan


nehéz kérdés ez mert tényleg nem lenne wow ha azok a drága emberek nem alkották volna meg :s
de attól még totál pointless úgy overall az egész
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 04:01pm
Quote (Senee @ Jun 16 2014 11:00pm)
de azért te is ugattál bugnak meg viccelődtél a rákjával régebben
kicsit se vagy kétszínű

ráadásul érdemben megint annyit tettél hozzá a témához hogy hurrdurr
inb4 mikkmakk vauvau




nehéz kérdés ez mert tényleg nem lenne wow ha azok a drága emberek nem alkották volna meg :s
de attól még totál pointless úgy overall az egész


es ha valaki ugy akar sok penzt keresni, hogy masoknak kozben jo is lesz tole?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101127Next
Add Reply New Topic New Poll