d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Komolyan > Törölték
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 09:51am
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 05:50pm)
lol
arról is volt topic, hogy megvertem a lakótársam barátnőjét
meg is keresem


Epp akartuk kerni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 09:52am
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 03:51pm)
Epp akartuk kerni


Te ilyenkor mirol beszelsz amugy?
Attol hogy nyomorek vagy es ezt meg is mondom neked nem kell am minden postomra bognod, nem mintha nem szorakoztatna, de hat azert na
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 09:53am
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 05:52pm)
Te ilyenkor mirol beszelsz amugy?
Attol hogy nyomorek vagy es ezt meg is mondom neked nem kell am minden postomra bognod, nem mintha nem szorakoztatna, de hat azert na


))))
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 16 2014 09:54am
Quote (TuskesVanek @ 16 Jun 2014 17:47)
közben rákerestem volt-e róla topic

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=68909301&f=129

én a rici helyében egyből mentem volna a rendőrségre

ez a bma meg elmeintézetbe való agresszív állat


errol en lemaradtam



10/10 would read again
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 09:59am
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 03:53pm)
))))


Nemhiszem hogy megyek, de ha mar itt tartunk megkerdeznem toled a tutit
De hogy te miert mondassz ram pont ilyeneket azt nem ertem
Mikor, folyton te nyalsz matenak) itt jspn, meg masoknak is)
Minden adando alkalommal tulzol mindenben, ugy minden elkepzelheto temaban, mindig ugy allitod be magad, vagy akar egy megtortent esetet hogy azzal is magadat dicserd, de neha kezdem azthinni hogy nem is direkt csinalod, csak szimplan ilyen zsido fogyatekossag lehet. De ha belegondolok nem is csoda h lol topikba mindenki utal, ott mar rendesen kiismertek az emberek
Most aki nem ismeri a nyomorult fejedet nem biztos h tudja mirol beszelek, de nem is lenyeg. Teszem azt pl megkerdeztem toled valamit pmben meg egy regebbi jsp talival kapcsolatban, aztan 2 perccel kesobb lattam is a postodat a topikban, hogy balazs konyorgott nekem had jojjon el ezert megengedtem neki, vagy valami ilyesmit, ugy hogy nem is te szervezted volna, igazabol semmi kozod nem is volt hozza. Hogy pont te miert irogatsz nekem ilyet h nagypofaju aljas fereg, azt fel nem birom fogni, nagyon rosszul latod magad meg engem. Na mind1, probaltam minnel kevesebb flame nelkul leirni, hogy miert tartalak kellemetlen visszataszito es ostoba embernek, egyszer talan eljut az agyadig, addig is bogj nyugodtan, meg irogasd a vanek tier faszsagaidat es verjel szet mindenkit akit szeretnel, engem nem fogsz.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 10:03am
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 04:46pm)
Nemhiszem hogy megyek, de ha mar itt tartunk megkerdeznem toled a tutit
De hogy te miert mondassz ram pont ilyeneket azt nem ertem
Mikor, folyton te nyalsz matenak) itt jspn, meg masoknak is)
Minden adando alkalommal tulzol mindenben, ugy minden elkepzelheto temaban, mindig ugy allitod be magad, vagy akar egy megtortent esetet hogy azzal is magadat dicserd, de neha kezdem azthinni hogy nem is direkt csinalod, csak szimplan ilyen zsido fogyatekossag lehet. De ha belegondolok nem is csoda h lol topikba mindenki utal, ott mar rendesen kiismertek az emberek
Most aki nem ismeri a nyomorult fejedet nem biztos h tudja mirol beszelek, de nem is lenyeg. Teszem azt pl megkerdeztem toled valamit pmben meg egy regebbi jsp talival kapcsolatban, aztan 2 perccel kesobb lattam is a postodat a topikban, hogy balazs konyorgott nekem had jojjon el ezert megengedtem neki, vagy valami ilyesmit, ugy hogy nem is te szervezted volna, igazabol semmi kozod nem is volt hozza. Hogy pont te miert irogatsz nekem ilyet h nagypofaju aljas fereg, azt fel nem birom fogni, nagyon rosszul latod magad meg engem. Na mind1, probaltam minnel kevesebb flame nelkul leirni, hogy miert tartalak kellemetlen visszataszito es ostoba embernek, egyszer talan eljut az agyadig, addig is bogj nyugodtan, meg irogasd a vanek tier faszsagaidat es verjel szet mindenkit akit szeretnel, engem nem fogsz.


( :

szerintem te el sem ovlasod a sajat postjaidat
Minden egyes postodban van valami verlazito hidden szurkalodas-veskelodes olyan emberrel szemben, aki aznap meg hozzad sem szolt. Nem tudom, hogy ilyenkor a szimpla rosszindulat beszel beloled, vagy csak igy probalod meg magadat egy picit jobban erezni. Regota ismerlek (rl is), es tudom, hogy abszolute nincsenek barataid, nincs baratnod/baratod, az egyetlen dolog amivel nyugtatgatod magadat, hogy tanulsz, ehhez kepest mar egyszer ki is buktal az egyetemrol. Rendszeresen elezed a nyelvedet velem kapcsolatban ebben a temaban, mikozben ugyan ott tartunk, ugy, hogy en ket evvel fiatalabb vagyok nalad.
Ezer meg egyszer eljatszottad mar, hogy te vagy a normalis a jofiju, aztan valami csak mindig kihoz a sodrodbol, es elobujik beloled a szociopata. Ezt minden egyes alkalommal eljatszod az egesz subbal, mindig azutan hogy kibannoltatnak es krealsz egy uj multit. En tudom, hogy ki vagy. Ram is pontosan azota vagy merges, hogy megmondtam, hogy mindenhonnan tiltottalak, mert en nem vagyok veled hajlando foglalkozni, nekem semmi szuksegem arra hogy floodoljak a facebookomat azzal, hogy gergoke jarabekg g gergo gergo gergoke gergo.
En elhiszem, hogy te ebben a nagyon normalis ember vagyok, felulemelkedtem mar mindenkin etc tudatba ringatod magad, csak akkor nem ertem, hogy honnan jon elo a szociopata felevente beloled, meg azt, hogy miert kell ilyen fereg modon minden egyes postodban kotoszkodni valakivel.
Nem tudom, honnan ered a te felsobbrenduseg erzeted, de szivesen helyrerakom mostmar, ha mar a szuleid nem vertek beled egy gerincet, en egesz biztosan fogok.
Szar lehet az embernek abban a tudatban leelni az eletet, hogy egy nyomorult kocka, aki meg csak okosnak sem okos (okos ember ugye nem bukik ki az egyetemrol), de sajnos valakinek ennyi jut, torodj bele, es ne masokon torteno ercelodessel probald meg magadat jobban erezni.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 10:13am
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 06:03pm)
( :

szerintem te el sem ovlasod a sajat postjaidat
Minden egyes postodban van valami verlazito hidden szurkalodas-veskelodes olyan emberrel szemben, aki aznap meg hozzad sem szolt. Nem tudom, hogy ilyenkor a szimpla rosszindulat beszel beloled, vagy csak igy probalod meg magadat egy picit jobban erezni. Regota ismerlek (rl is), es tudom, hogy abszolute nincsenek barataid, nincs baratnod/baratod, az egyetlen dolog amivel nyugtatgatod magadat, hogy tanulsz, ehhez kepest mar egyszer ki is buktal az egyetemrol. Rendszeresen elezed a nyelvedet velem kapcsolatban ebben a temaban, mikozben ugyan ott tartunk, ugy, hogy en ket evvel fiatalabb vagyok nalad.
Ezer meg egyszer eljatszottad mar, hogy te vagy a normalis a jofiju, aztan valami csak mindig kihoz a sodrodbol, es elobujik beloled a szociopata. Ezt minden egyes alkalommal eljatszod az egesz subbal, mindig azutan hogy kibannoltatnak es krealsz egy uj multit. En tudom, hogy ki vagy. Ram is pontosan azota vagy merges, hogy megmondtam, hogy mindenhonnan tiltottalak, mert en nem vagyok veled hajlando foglalkozni, nekem semmi szuksegem arra hogy floodoljak a facebookomat azzal, hogy gergoke jarabekg g gergo gergo gergoke gergo.
En elhiszem, hogy te ebben a nagyon normalis ember vagyok, felulemelkedtem mar mindenkin etc tudatba ringatod magad, csak akkor nem ertem, hogy honnan jon elo a szociopata felevente beloled, meg azt, hogy miert kell ilyen fereg modon minden egyes postodban kotoszkodni valakivel.
Nem tudom, honnan ered a te felsobbrenduseg erzeted, de szivesen helyrerakom mostmar, ha mar a szuleid nem vertek beled egy gerincet, en egesz biztosan fogok.
Szar lehet az embernek abban a tudatban leelni az eletet, hogy egy nyomorult kocka, aki meg csak okosnak sem okos (okos ember ugye nem bukik ki az egyetemrol), de sajnos valakinek ennyi jut, torodj bele, es ne masokon torteno ercelodessel probald meg magadat jobban erezni.


Huh, hat ezt kar volt elolvasnom
Meg a valasszal is kar volt faradnod ha csak ennyi fert ki
Szokasos tomeny bullshit by jarabek
Helyrerakni meg meg mindig teged kene ahogy latom
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 16 2014 10:14am
elolvastam minden hosszu postot természetesen
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 16 2014 10:14am
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 03:48pm)
de azt nem érted meg szerintem, hogy itt aki vergődik az te vagy
vagy nem tudom te hogy képzeled el az itt történő dolgokat
az meg hogy a korodat használod a mentegetőzésre csak a saját lelki szegénységedet bizonyítja, de ebbe megint felesleges belemenni


Igen pont igy van
A gyerek ontopik es ahogy postol vki rsugrik h vergidj pls
Aztan ezt irogatjatok 3 oldalon keresztul krva jo
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 10:17am
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 05:13pm)
Huh, hat ezt kar volt elolvasnom
Meg a valasszal is kar volt faradnod ha csak ennyi fert ki
Szokasos tomeny bullshit by jarabek
Helyrerakni meg meg mindig teged kene ahogy latom


ez a post igazabol tobbet er minden szonal
latom legalabb erzekeny pontra tapintottam
Go Back To Magyar Topic List
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll