d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici > Miért Vagy
Prev1789101117Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:57am
Quote (Rawen @ Jun 14 2014 01:55pm)
hát én eléggé leszarom, hogy valaki itt fenyeget


igen mert téged gecisokan fenyegetnek


meg ti is itt pofáztok hülyeségeket, fej is nemtudom mit szólogat be, mikor ha őt quoteolja vagy említi meg 1 postban smat, akkor egyből megy 20 sorokat fröcsögni meg fogyatékosozni, meg vanekkal is folyton leáll tlrd flameléseket írni. de ez ugyanúgy igaz szinte bárkire, hogyha quoteolják vagy megemlítik akkor még a nagyon laza holló is ír annyit hogy "ok", nem bírja ki szó nélkül
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 14 2014 06:58am
Quote (Nerz8 @ 14 Jun 2014 14:51)
te jó isten, ez a topik. ide még shitpostolni sincs kedvem.


++
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 06:58am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 Jun 2014 14:57)
igen mert téged gecisokan fenyegetnek


meg ti is itt pofáztok hülyeségeket, fej is nemtudom mit szólogat be, mikor ha őt quoteolja vagy említi meg 1 postban smat, akkor egyből megy 20 sorokat fröcsögni meg fogyatékosozni, meg vanekkal is folyton leáll tlrd flameléseket írni. de ez ugyanúgy igaz szinte bárkire, hogyha quoteolják vagy megemlítik akkor még a nagyon laza holló is ír annyit hogy "ok", nem bírja ki szó nélkül


ok
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 14 2014 06:58am
itt:
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 14 2014 06:59am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 Jun 2014 13:54)
szo sincs ilyesmiről, csak unalmas meg idegesítő hogy folyton azzal fenyeget a gyerek itt hogy megfog ölni, és mindezt következmények nélkül teszi. de téged biztos nem zavarna ha rólad lenne szó mert te geci kemény vagy

http://3.ii.gl/Ke0i--wm.png

http://2.ii.gl/pQzx1NrS.png


most itt mondd már meg ki szólt ezelőtt a nyomorulthoz? nem én keverem a szart folyton, persze lehetne ignorálni, de hogyha azt irogatja hogy soon dead akkor nehéz


olyanokat irogat hogy soon ded, meg hogy el lesz vagva a torkod

ezeket valahogy egy kicsit sem tudom komolyan venni ricitol, illetve ahogy irja ott is eleg atlatszo, hogy o sem gondolja komolyan es csak direktben idegesit, szal ja, lehet ignoralni kene

bar ki tudja, lehetseges full tenyleg pszichopata es mar keszul a megolesedre, soon ded bro :~)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:59am
Quote (Rawen @ Jun 14 2014 01:58pm)
ok


EPIC MEN XDDDDDDDDD

Quote (Fej @ Jun 14 2014 01:59pm)
olyanokat irogat hogy soon ded, meg hogy el lesz vagva a torkod

ezeket valahogy egy kicsit sem tudom komolyan venni ricitol, illetve ahogy irja ott is eleg atlatszo, hogy o sem gondolja komolyan es csak direktben idegesit, szal ja, lehet ignoralni kene

bar ki tudja, lehetseges full tenyleg pszichopata es mar keszul a megolesedre, soon ded bro :~)


igen mert te nagyon ismered ricit egyébként, nyilván nem 1 full lelkibeteg elmebeteg lowlife elbaszott ember, akinél bármikor elkattanhat valami

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 14 2014 07:00am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 14 2014 06:59am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 Jun 2014 14:57)
igen mert téged gecisokan fenyegetnek


meg ti is itt pofáztok hülyeségeket, fej is nemtudom mit szólogat be, mikor ha őt quoteolja vagy említi meg 1 postban smat, akkor egyből megy 20 sorokat fröcsögni meg fogyatékosozni, meg vanekkal is folyton leáll tlrd flameléseket írni. de ez ugyanúgy igaz szinte bárkire, hogyha quoteolják vagy megemlítik akkor még a nagyon laza holló is ír annyit hogy "ok", nem bírja ki szó nélkül


mondjuk ez igaz
en is megharagudtam tomira pedig o csak 1 6 evvel ezelotti kepet linkelt be rolam
kosz tomi
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 14 2014 07:03am
Quote (Fej @ Jun 14 2014 02:59pm)
olyanokat irogat hogy soon ded, meg hogy el lesz vagva a torkod

ezeket valahogy egy kicsit sem tudom komolyan venni ricitol, illetve ahogy irja ott is eleg atlatszo, hogy o sem gondolja komolyan es csak direktben idegesit, szal ja, lehet ignoralni kene

bar ki tudja, lehetseges full tenyleg pszichopata es mar keszul a megolesedre, soon ded bro :~)


nekem olyanokat írogatott régebben, hogy el fogja kapni az öcsémet, aztán megkötözi valami pincében, és minden nap meg fogja erőszakolni, aztán megöli


ha akkor találkozok vele irl, biztos hogy szilánkosra törtem volna az arcát, akármennyire is üresen fenyegetőzött
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 07:06am
Quote (Saenchai @ Jun 14 2014 02:03pm)
nekem olyanokat írogatott régebben, hogy el fogja kapni az öcsémet, aztán megkötözi valami pincében, és minden nap meg fogja erőszakolni, aztán megöli


ha akkor találkozok vele irl, biztos hogy szilánkosra törtem volna az arcát, akármennyire is üresen fenyegetőzött


jaj de hát szegény gyerek ne bántsd már olyan geci vagy :))))) jó gyerek ez hát nem látod? nekem sose írt semmi rosszat én elvoltam vele, semmi baj nincs vele én mondom! :)) nyugodtan jsp talira is engedjétek már hát szegény gyereket ne rekesszétek már ki hát milyen dolog ez milyen geci emberek vagytok ti?? :((

/bármelyik naiv hülye ember akit megtéveszt MÉG MINDIG az hogy rici kétszínű a külvilág felé, meg azok felé akik alig ismerik/
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 14 2014 07:06am
Quote (Saenchai @ Jun 14 2014 02:03pm)
nekem olyanokat írogatott régebben, hogy el fogja kapni az öcsémet, aztán megkötözi valami pincében, és minden nap meg fogja erőszakolni, aztán megöli


ha akkor találkozok vele irl, biztos hogy szilánkosra törtem volna az arcát, akármennyire is üresen fenyegetőzött


röhögök :DDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101117Next
Add Reply New Topic New Poll