Quote (Smat @ 20 Jun 2014 20:28)
Te mi a faszrol beszelsz?
spanyolok ellen 2-0, ma pedig 1-0 az olaszok ellen.
világbajnokság
vagy nem a spanyolok ellen mentek faszom se tudja már, a lényeg h olaszokat megverték
nincs kizárva, h keverem
vagy uruguay ellen nyertek ? igazából mind1 mert bőven egy kategóriába tartoztak nekem eddig (mármint Uruguay és spanyol)
This post was edited by GeneralTT on Jun 20 2014 01:36pm