d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1789101192Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 12 2014 07:14am
olyan messze van :(
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 12 2014 07:22am
Hozd a hugod joshy)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 12 2014 07:38am
Szerintem egy fontos kérdés nem lett tisztázva:

milyen gyors a net?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 12 2014 07:42am
Quote (szabika @ 12 Jun 2014 14:38)
Szerintem egy fontos kérdés nem lett tisztázva:

milyen gyors a net?


van hbo?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 12 2014 07:46am
Quote (szabika @ 12 Jun 2014 15:38)
Szerintem egy fontos kérdés nem lett tisztázva:

milyen gyors a net?


wifi van?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 12 2014 08:02am
Talan, bar nem terveztem hogy 2 het alatt 2x repulozzek, meg attol fugg ki lesz ott.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 12 2014 08:05am
mennék valszleg ha nem zavarok + nem zavarja az embereket hogy rici fejét bucira verem ha idegesít vagy ugat
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 08:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 12 Jun 2014 16:05)
mennék valszleg ha nem zavarok + nem zavarja az embereket hogy rici fejét bucira verem ha idegesít vagy ugat


ha rici ott lesz akkor én nem, rajta kívül mindegy ki jön de vele nem leszek egy légtérben
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 12 2014 08:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 12 Jun 2014 14:05)
mennék valszleg ha nem zavarok + nem zavarja az embereket hogy rici fejét bucira verem ha idegesít vagy ugat


Nevetek.
Ha mesh megy akkor mar en is jobban hajlok arra h menjek.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 12 2014 08:10am
Quote (Rawen @ Jun 12 2014 03:07pm)
ha rici ott lesz akkor én nem, rajta kívül mindegy ki jön de vele nem leszek egy légtérben


nyugi, fél óra után véresre lesz verve a feje aztán sírva hazamegy majd


amugy csak viccelek, ha ricinger megy akkor valszleg énis kihagyom de nem biztos még majd a lelkiállapottól függ
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101192Next
Add Reply New Topic New Poll