d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szerinted Kinek Kéne Elmenni? > Takarodj Topicok Nyomán
Prev1789101116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2014 10:17am
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 04:15pm)
de amúgy vicces, hogy pont azokat hozod fel példának, amiről beszélek

felsőbbrendű, mérnöktanonc, alfa felsőbbrendű... igen, pont azok hiszik ezt magukról akik 2 hónapja folyamatosan ugatnak

és amúgy meg, ha nem vetted volna észre, én mindig csak hárítok, szóval tényleg semmi értelme nincs annak amit írtál


mindenki a saját hülyeségét akarja itt a másikra kenni
hogy "éééén aztán nem, hanem TE, TE VAGY IEN"
az a vicces, hogy észre sem veszik magukat és csak mert nyájban bégetnek azt hiszik instantigazuk van.... mehetnének a békemenetbe (nekik van a legigazabbuk btw, mert ők vannak a legtöbben)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2014 10:17am
Quote (rapiddani @ Jun 11 2014 05:14pm)
mindennapok a kisegítőben


nevettem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 10:18am
röhögcsélek
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 11 2014 10:19am
Quote (rapiddani @ 11 Jun 2014 18:14)
mindennapok a kisegítőben


:DDDD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 10:19am
Quote (Senee @ Jun 11 2014 05:17pm)
mindenki a saját hülyeségét akarja itt a másikra kenni
hogy "éééén aztán nem, hanem TE, TE VAGY IEN"
az a vicces, hogy észre sem veszik magukat és csak mert nyájban bégetnek azt hiszik instantigazuk van.... mehetnének a békemenetbe (nekik van a legigazabbuk btw, mert ők vannak a legtöbben)


jó csak a josheidétől pont nem vártam ilyen postot... ezt most emésztenem kell

Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 10:20am
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 05:19pm)
jó csak a josheidétől pont nem vártam ilyen postot... ezt most emésztenem kell


sírva ne fakadj genyó
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 10:22am
bemyangel gondolom megint vergődik

szerintem irl egy full idegbeteg, kötekedő alak

van egy olyan érzésem, hogy hamarabb tanulnak meg a majmok beszélni, mint hogy ezek leszálljanak rólam

mindegy, maradok amíg szórakoztat :)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 10:23am
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 05:22pm)
bemyangel gondolom megint vergődik

szerintem irl egy full idegbeteg, kötekedő alak

van egy olyan érzésem, hogy hamarabb tanulnak meg a majmok beszélni, mint hogy ezek leszálljanak rólam

mindegy, maradok amíg szórakoztat :)


szerintem is
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 11 2014 10:24am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Jun 2014 18:23)
szerintem is


miért vagy annyira jo hogy nem blockolod
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jun 11 2014 10:24am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 17:22)
bemyangel gondolom megint vergődik

szerintem irl egy full idegbeteg, kötekedő alak

van egy olyan érzésem, hogy hamarabb tanulnak meg a majmok beszélni, mint hogy ezek leszálljanak rólam

mindegy, maradok amíg szórakoztat :)


jó a szó tesó
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101116Next
Add Reply New Topic New Poll