Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 04:15pm)
de amúgy vicces, hogy pont azokat hozod fel példának, amiről beszélek
felsőbbrendű, mérnöktanonc, alfa felsőbbrendű... igen, pont azok hiszik ezt magukról akik 2 hónapja folyamatosan ugatnak
és amúgy meg, ha nem vetted volna észre, én mindig csak hárítok, szóval tényleg semmi értelme nincs annak amit írtál
mindenki a saját hülyeségét akarja itt a másikra kenni
hogy "éééén aztán nem, hanem TE, TE VAGY IEN"
az a vicces, hogy észre sem veszik magukat és csak mert nyájban bégetnek azt hiszik instantigazuk van.... mehetnének a békemenetbe (nekik van a legigazabbuk btw, mert ők vannak a legtöbben)