Quote (xGurke @ 11 Jun 2014 14:59)
úgy tűnik felvettek a "biztosító céghez"
múlthéten olvastam cikket hogy a PTI-sek 2%-ának nincs munkája a diploma megszerzésekor
te is valami ilyesmit tanulsz, csak keverve valami biocuccal asszem
Quote (xGurke @ 11 Jun 2014 15:27)
PTI = ?
proginf
This post was edited by Anarkin on Jun 11 2014 08:33am