d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szakmai Gyakorlat > Tapasztalatok
Prev1789101116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 9 2014 03:58pm
Quote (xGurke @ 9 Jun 2014 23:55)
te se tudod, hogy konkrétan melyik szállodákban dolgozik


volt olyan radio par eve
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 9 2014 03:59pm
Quote (GoreKnight9 @ Jun 9 2014 10:58pm)
volt olyan radio par eve


sláger?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 9 2014 04:00pm
Quote (anyd @ 9 Jun 2014 23:59)
sláger?


rohogok
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 9 2014 04:23pm
Quote (tevetava @ Jun 7 2014 05:00am)
telekomhoz ne


+1..
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2014 04:25pm
telekom azért jó, mert mindenkit felvesz gyakornoknak
cserébe semmit nem csinálsz és tudják, hogy úgyis beszámolót kell írnod arról, hogy mit csináltál
azt meg nem írhatod le, hogy 6 hétig nézted a falat, úgyhogy olyanokat írsz, hogy ezt azt tanultál, etc etc
közbe meg tényleg csak a faszodat verted
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 10 2014 04:31am
Quote (xGurke @ Jun 9 2014 10:50pm)
nem mondhatom el sajnos :c


mert? wtf man
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 07:59am
úgy tűnik felvettek a "biztosító céghez"
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 08:01am
Quote (xGurke @ 11 Jun 2014 15:59)
úgy tűnik felvettek a "biztosító céghez"


lel
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jun 11 2014 08:10am
GSKnál voltam
elég komoly meló volt, az alacsony prioritású feladatokat végeztük el, amiket a közvetlen feletteseinknek kellett volna 1 éven belül megcsinálni

fizettek is érte
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 11 2014 08:25am
Quote (xGurke @ 11 Jun 2014 14:59)
úgy tűnik felvettek a "biztosító céghez"


múlthéten olvastam cikket hogy a PTI-sek 2%-ának nincs munkája a diploma megszerzésekor

te is valami ilyesmit tanulsz, csak keverve valami biocuccal asszem

Quote (xGurke @ 11 Jun 2014 15:27)
PTI = ?


proginf

This post was edited by Anarkin on Jun 11 2014 08:33am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101116Next
Add Reply New Topic New Poll