Quote (fahrii @ Jun 5 2014 07:59pm)
Szobatársammal beszéltük a minap. Ő elképzelhetetlennek tartja, hogy megsirassa egy film, vagy akármi. Nálam meg simán el tud szakadni a cérna... játékok közül is simán besiratott egy Bioshock Infinite, vagy Walking Dead. Filmek közül legutóbb a Nimfomániással jártam így ma... Nektek volt már ilyen, és ha igen min?
Nagyon tud ram hatni... nem barmivel, de azert vannak helyzetek amiket megkonnyezek, aminek nagyon tudok orulni, ill leggyakrabban amikor balfaszkodnak a kepernyon es felbasz.
Mondjuk ez relative ritkan van igy, de azert nehany film nagyon kepes ra - pedig nem az az ember vagyok akitol az ilyesmit elvarna az ember.