d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Tudnak érzelmileg Hatni Rád... > ...film, Sorozat, Játék, Etc..?
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 6 2014 06:31am
Quote (fahrii @ Jun 5 2014 07:59pm)
Szobatársammal beszéltük a minap. Ő elképzelhetetlennek tartja, hogy megsirassa egy film, vagy akármi. Nálam meg simán el tud szakadni a cérna... játékok közül is simán besiratott egy Bioshock Infinite, vagy Walking Dead. Filmek közül legutóbb a Nimfomániással jártam így ma... Nektek volt már ilyen, és ha igen min?


Nagyon tud ram hatni... nem barmivel, de azert vannak helyzetek amiket megkonnyezek, aminek nagyon tudok orulni, ill leggyakrabban amikor balfaszkodnak a kepernyon es felbasz.

Mondjuk ez relative ritkan van igy, de azert nehany film nagyon kepes ra - pedig nem az az ember vagyok akitol az ilyesmit elvarna az ember.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 6 2014 07:05am
Amugy nekem a Scrubs sorozaton voltak olyan pillanatok, hogy erosen meghatott. Filmnel igy hirtelen nem jut eszembe semmi. Gamenal se remlik.

This post was edited by Baleee on Jun 6 2014 07:05am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 6 2014 09:02am
5-6 évesen az Oroszlánkirályon mindig sírtam :) mikor meghal Mufasa
volt h. kicsinek napi 2-3 szor megnéztem és mindig folytak a könnyeim
anyukám kidobta a kazettát :)
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 6 2014 09:04am
Quote (harcikacsa17 @ Jun 6 2014 03:02pm)
5-6 évesen az Oroszlánkirályon mindig sírtam :) mikor meghal Mufasa
volt h. kicsinek napi 2-3 szor megnéztem és mindig folytak a könnyeim
anyukám kidobta a kazettát :)


xd
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 09:05am
Quote (harcikacsa17 @ Jun 6 2014 04:02pm)
5-6 évesen az Oroszlánkirályon mindig sírtam :) mikor meghal Mufasa
volt h. kicsinek napi 2-3 szor megnéztem és mindig folytak a könnyeim
anyukám kidobta a kazettát :)


:D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 6 2014 09:05am
Quote (harcikacsa17 @ 6 Jun 2014 16:02)
5-6 évesen az Oroszlánkirályon mindig sírtam :) mikor meghal Mufasa
volt h. kicsinek napi 2-3 szor megnéztem és mindig folytak a könnyeim
anyukám kidobta a kazettát :)


Azon én is. Van pár rajzfilm amit nem bírok a mai napig megnézni, ez az egyik. A másik a bambi.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 6 2014 09:06am
Quote (bamboo @ 6 Jun 2014 17:04)
xd


Quote (TuskesVanek @ 6 Jun 2014 17:05)
:D


Lefogadom, hogy ti is sírtatok azon a részen :D

This post was edited by harcikacsa17 on Jun 6 2014 09:07am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 6 2014 09:10am
Quote (fahrii @ 6 Jun 2014 17:05)
Azon én is. Van pár rajzfilm amit nem bírok a mai napig megnézni, ez az egyik. A másik a bambi.


Hat az Oroszlankiralyt en is csak egyszer lattam, de nem neztem meg azota se megegyszer. Bambit sosem lattam, de az nem erintene meg, mert szeretem a vadporkoltet. :C
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 09:12am
Quote (harcikacsa17 @ Jun 6 2014 04:06pm)
Lefogadom, hogy ti is sírtatok azon a részen :D


talán egy kicsit, de én nem néztem meg olyan sokszor :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2014 09:12am
Quote (Baleee @ Jun 6 2014 04:10pm)
Hat az Oroszlankiralyt en is csak egyszer lattam, de nem neztem meg azota se megegyszer. Bambit sosem lattam, de az nem erintene meg, mert szeretem a vadporkoltet. :C


Én pont a múltkor néztem az oroszlánkirályt nemigen tudom melyik rész az ami meg tud ríkatni bárkit is
Go Back To Magyar Topic List
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll