Quote (Smat @ Jun 3 2014 07:16pm)
Akkor meg stop tard mikor hozzád sem szóltam, a topicodat is lefostam hogy mi van benne, bele se írtam.
neharagudj ha megbántottam a lelked. de ez örökzöld poén marad már, az enyémen is röhögnek.. szard le te is, énis csak röhögök
nem tök mindegy ki mit mond erről és ki mikor és hogy figurázza ki?
faszt kell menstruálni
This post was edited by AngryBug on Jun 3 2014 01:22pm