d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Miért Jársz Jspre?
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 3 2014 01:05pm
Quote (jarabekg @ 3 Jun 2014 21:02)
en is ilyen pokolban elegni szinten voltam, de nem bírtam ki, hogy ne irjam be xd


LOL ELÉGEK A POKOLBAN MER VICELTEM OMG XD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 3 2014 01:06pm
Quote (sylke @ Jun 3 2014 08:05pm)
LOL ELÉGEK A POKOLBAN MER VICELTEM OMG XD


LoL RoFL
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 3 2014 01:09pm
magam se tudom, olyan mint egy drok, rászoksz, és nagyon nehéz leszokni róla


bár azért társaság és a nevetés miatt szeretek idejárni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 3 2014 01:13pm
Quote (TrollBoss @ 3 Jun 2014 19:09)
magam se tudom, olyan mint egy drok, rászoksz, és nagyon nehéz leszokni róla


bár azért társaság és a nevetés miatt szeretek idejárni


Jössz diablozni?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 3 2014 01:14pm
Quote (Smat @ Jun 3 2014 06:59pm)
Neked most mi a fasz bajod van?


semmi

Quote (jarabekg @ Jun 3 2014 07:01pm)
xd
rákos


röhögtem
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 3 2014 01:16pm
Quote (AngryBug @ 3 Jun 2014 19:14)
semmi



röhögtem


Akkor meg stop tard mikor hozzád sem szóltam, a topicodat is lefostam hogy mi van benne, bele se írtam.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 3 2014 01:18pm
Quote (Smat @ Jun 3 2014 07:16pm)
Akkor meg stop tard mikor hozzád sem szóltam, a topicodat is lefostam hogy mi van benne, bele se írtam.


neharagudj ha megbántottam a lelked. de ez örökzöld poén marad már, az enyémen is röhögnek.. szard le te is, énis csak röhögök
nem tök mindegy ki mit mond erről és ki mikor és hogy figurázza ki?
faszt kell menstruálni

This post was edited by AngryBug on Jun 3 2014 01:22pm
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 3 2014 01:18pm
csak úgy
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2014 01:29pm
én amúgy nem járok jspre
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 3 2014 01:33pm
Quote (AngryBug @ 3 Jun 2014 19:18)
neharagudj ha megbántottam a lelked. de ez örökzöld poén marad már, az enyémen is röhögnek.. szard le te is, énis csak röhögök
nem tök mindegy ki mit mond erről és ki mikor és hogy figurázza ki?
faszt kell menstruálni


lól rék rák rek rekt
Vicces.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll