☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Utazás > Hová?
Prev
1
7
8
9
10
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1560
Replies: 108
Track Topic
Xundu
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold
:
2.70
#81
Jun 4 2014 11:21am
Quote (sylke @ 4 Jun 2014 19:06)
mi ez a fos
a tank és oldaldeknik az etz 250ről van, az első villa az mz ts, maga a blokk mz etz 301esé
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#82
Jun 4 2014 11:22am
Quote (Xundu @ 4 Jun 2014 19:21)
a tank és oldaldeknik az etz 250ről van, az első villa az mz ts, maga a blokk mz etz 301esé
kikurt ocsmány
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#83
Jun 4 2014 11:28am
Quote (Xundu @ 4 Jun 2014 19:21)
a tank és oldaldeknik az etz 250ről van, az első villa az mz ts, maga a blokk mz etz 301esé
wow durva
nem
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#84
Jun 4 2014 11:31am
Quote (Xundu @ 4 Jun 2014 16:49)
építenék/építtetnék magamnak egy ilyesmit, és kimennék vele a világból
http://veteran.forum.hu/attachments/markatars-kereso-klub-toborzo-34/19946d1385652176-mz-markatars-etz250-cafe-racer-3-1.jpg
Mennyiért vesztegetik most otthon az etz-ket amik még használható állapotban vannak?
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#85
Jun 4 2014 11:56am
Quote (Rawen @ Jun 4 2014 05:39pm)
>actually egy xenofób országban szenvedni évekig
Van szamos rossz oldala Japannak, de a teny hogy mindenki a D-t akarja ha europai vagy többszören karpotol cserebe.
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#86
Jun 4 2014 11:58am
Quote (Karan2_Returned @ 4 Jun 2014 19:56)
Van szamos rossz oldala Japannak, de a teny hogy
mindenki a D-t akarja ha europai vagy
többszören karpotol cserebe.
ja olyan 25 éves korig
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#87
Jun 4 2014 12:00pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 4 2014 06:56pm)
Van szamos rossz oldala Japannak, de a teny hogy mindenki a D-t akarja ha europai vagy többszören karpotol cserebe.
Ez így elég szomorúan hangzik, egy x ezer km távolságra lévő országba menni pináért
Xundu
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold
:
2.70
#88
Jun 4 2014 12:03pm
Quote (Smat @ 4 Jun 2014 19:31)
Mennyiért vesztegetik most otthon az etz-ket amik még használható állapotban vannak?
100 körül mozognak. ami fel vannak újítva vagy átépítve az 200-300 körül van :\
Quote (sylke @ 4 Jun 2014 19:22)
kikurt ocsmány
nekem baromira tetszik.
This post was edited by Xundu on Jun 4 2014 12:04pm
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#89
Jun 4 2014 12:07pm
Quote (anyd @ 4 Jun 2014 20:00)
Ez így elég szomorúan hangzik, egy x ezer km távolságra lévő országba menni pináért
++
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#90
Jun 4 2014 12:08pm
Quote (anyd @ Jun 4 2014 07:00pm)
Ez így elég szomorúan hangzik, egy x ezer km távolságra lévő országba menni pináért
Nem igazan erzem a kesztetest hogy Svajcban becsajozzak. Francia/Olasz reszen vannak jo csajok de azokkal nem tudok rendesen beszelni.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
7
8
9
10
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact