d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Utazás > Hová?
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jun 4 2014 11:21am
Quote (sylke @ 4 Jun 2014 19:06)
mi ez a fos



a tank és oldaldeknik az etz 250ről van, az első villa az mz ts, maga a blokk mz etz 301esé :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 4 2014 11:22am
Quote (Xundu @ 4 Jun 2014 19:21)
a tank és oldaldeknik az etz 250ről van, az első villa az mz ts, maga a blokk mz etz 301esé :D


kikurt ocsmány
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 11:28am
Quote (Xundu @ 4 Jun 2014 19:21)
a tank és oldaldeknik az etz 250ről van, az első villa az mz ts, maga a blokk mz etz 301esé :D


wow durva
nem
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 4 2014 11:31am
Quote (Xundu @ 4 Jun 2014 16:49)
építenék/építtetnék magamnak egy ilyesmit, és kimennék vele a világból :D
http://veteran.forum.hu/attachments/markatars-kereso-klub-toborzo-34/19946d1385652176-mz-markatars-etz250-cafe-racer-3-1.jpg


Mennyiért vesztegetik most otthon az etz-ket amik még használható állapotban vannak?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 4 2014 11:56am
Quote (Rawen @ Jun 4 2014 05:39pm)
>actually egy xenofób országban szenvedni évekig


Van szamos rossz oldala Japannak, de a teny hogy mindenki a D-t akarja ha europai vagy többszören karpotol cserebe.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 11:58am
Quote (Karan2_Returned @ 4 Jun 2014 19:56)
Van szamos rossz oldala Japannak, de a teny hogy mindenki a D-t akarja ha europai vagy többszören karpotol cserebe.


ja olyan 25 éves korig
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 4 2014 12:00pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 4 2014 06:56pm)
Van szamos rossz oldala Japannak, de a teny hogy mindenki a D-t akarja ha europai vagy többszören karpotol cserebe.


Ez így elég szomorúan hangzik, egy x ezer km távolságra lévő országba menni pináért
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jun 4 2014 12:03pm
Quote (Smat @ 4 Jun 2014 19:31)
Mennyiért vesztegetik most otthon az etz-ket amik még használható állapotban vannak?


100 körül mozognak. ami fel vannak újítva vagy átépítve az 200-300 körül van :\

Quote (sylke @ 4 Jun 2014 19:22)
kikurt ocsmány


nekem baromira tetszik.

This post was edited by Xundu on Jun 4 2014 12:04pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 4 2014 12:07pm
Quote (anyd @ 4 Jun 2014 20:00)
Ez így elég szomorúan hangzik, egy x ezer km távolságra lévő országba menni pináért


++
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 4 2014 12:08pm
Quote (anyd @ Jun 4 2014 07:00pm)
Ez így elég szomorúan hangzik, egy x ezer km távolságra lévő országba menni pináért


Nem igazan erzem a kesztetest hogy Svajcban becsajozzak. Francia/Olasz reszen vannak jo csajok de azokkal nem tudok rendesen beszelni.

Go Back To Magyar Topic List
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll