Quote (Ghostmasterq @ May 30 2014 12:19pm)
LoL akkor majdnem tiszta haszon, hogy nem engedett fel amiatt, mert fent maradtál mikor lezárták a szervereket XD
A sors iróniája, ja. Két hétig naponta többször karbantartottam a topicot, frissítettem a listákat, 15 ember jelentkezett, két 8-as csoport összejött, és még voltak várakozók, fregoli-emberek is, még arra is figyeltünk, hogy akik utálják egymást, azok ne legyenek egy csapatban, TS-en 8-ból hatan fent voltunk, erre ekkora lúzerséget, túl sokszor próbáltam meg felmenni, és ezek szerint ezt is számolja a köcsög BNET, lehet megvolt egy óra alatt 20+ próbálkozás, oszt kibannolt. De legalább a laptopról engedett volna fel, az csak állt, és ment a JSP. De nem, arról se tudtam menni. Erre most 100FG befigyel 3 trade-ből, azt hittem kapok vagy 10 max 15 FG-t egy banális Spirit-ért meg Insight-ért... ez egy kicsit vigasztal, ja