d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hardcore Us East Ladder Expansion Walk Now > Köcsögbnet Még Mindig Nem Enged Europe-n
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 29 2014 10:33pm
Quote (Coolface @ May 30 2014 01:15am)
belegondolhatna azert, hogy ilyenert nem bannolnak.
amugymeg megvaltoztatja a gepen / routeren a mac cimet es maris felengedi.

http://kepkezelo.com/images/huu28svfjj48st60bc4w.jpg

en vagyok a kiraj mindenki mas noob


Mind a 2 CD kulcsot bannolták 24h-ra, ez tény. Lehet, hogy az egyiken egy óra alatt 20-nál többször néztem meg, hogy fel lehet-e már menni, DE A MÁSIKAT AKKOR VAJH MINEK BANNOLTÁK? AZON TÉNYLEG SEMMIT SEM CSINÁLTAM, CSAK FENT VOLT, LEDOBTA, S AZON SE TUDTAM CREÁLNI GAMÉT, még másnap délután sem, pedig JoshTomi jött volna EU Hardcorozni.

Amúgy nem is olyan rossz ez a US EAST HARDCORE. 30 FG-ért ment el egy gyengécske Insight, 35 FG-ért pedig egy Spirit Crystal sword - akit érdekel, a postjaim között megnézheti. Ennyi az első este termése, úgy, hogy tökegyedül mentem, nem segített senki. Mi lett volna, ha 8-an megyünk? Már mindenki milliomos lenne...

This post was edited by ToldiSenior on May 29 2014 10:37pm
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
May 29 2014 10:35pm
Quote (ToldiSenior @ May 30 2014 05:33am)
Mind a 2 CD kulcsot bannolták 24h-ra, ez tény. Lehet, hogy az egyiken egy óra alatt 20-nál többször néztem meg, hogy fel lehet-e már menni, DE A MÁSIKAT AKKOR VAJH MINEK BANNOLTÁK? AZON TÉNYLEG SEMMIT SEM CSINÁLTAM, CSAK FENT VOLT, LEDOBTA, S AZON SE TUDTAM CREÁLNI GAMÉT, még másnap délután sem.

Amúgy nem is olyan rossz ez a US EAST HARDCORE. 30 FG-ért ment el egy gyengécske Insight, 35 FG-ért pedig egy Spirit Crystal sword - akit érdekel, a postjaim között megnézheti. Ennyi az első este termése, úgy, hogy tökegyedül mentem, nem segített senki. Mi lett volna, ha 8-an megyünk? Már mindenki milliomos lenne...


level service sokkal jobban megéri ha fgre mész imo és nem botolsz
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 29 2014 10:43pm
Quote (GeneralTT @ May 30 2014 05:35am)
level service sokkal jobban megéri ha fgre mész imo és nem botolsz


Ja, de akkor el kellett volna indulni hamarabb, most 52-es a FrozenOrb Sorci és 43-as a BO dude, még Nightmare legelején járok, bocifarmolás és Countesszezés, van még egy Broad Swordom, amit kirakok Spiritnek, mert rengeteg "ISO Spirit Sword" topic fut...
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 29 2014 10:50pm
Quote (Coolface @ May 30 2014 01:15am)
belegondolhatna azert, hogy ilyenert nem bannolnak.
amugymeg megvaltoztatja a gepen / routeren a mac cimet es maris felengedi.

http://kepkezelo.com/images/huu28svfjj48st60bc4w.jpg

en vagyok a kiraj mindenki mas noob


szart nem ér az ip change, ha flagged a cd-key, ne verd már magad
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 30 2014 05:16am
Még egy Spirit elment

Europában nincs még egy barom, aki 35 FG-t adna egy Spirit Swordért, hülye amerikaiak meg úgy veszik, mint a cukrot

Egyre jobb ez a US EAST :) LoL RoFL
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 30 2014 05:19am
Quote (ToldiSenior @ 30 May 2014 12:16)
Még egy Spirit elment

Europában nincs még egy barom, aki 35 FG-t adna egy Spirit Swordért, hülye amerikaiak meg úgy veszik, mint a cukrot

Egyre jobb ez a US EAST :) LoL RoFL


LoL akkor majdnem tiszta haszon, hogy nem engedett fel amiatt, mert fent maradtál mikor lezárták a szervereket XD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 30 2014 05:22am
Quote (ToldiSenior @ May 30 2014 12:16pm)
Még egy Spirit elment

Europában nincs még egy barom, aki 35 FG-t adna egy Spirit Swordért, hülye amerikaiak meg úgy veszik, mint a cukrot

Egyre jobb ez a US EAST :) LoL RoFL


annyiért már 2 hr-t kapsz. hamar szétbaszták a piacot a shopok xD
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 30 2014 05:28am
Quote (Ghostmasterq @ May 30 2014 12:19pm)
LoL akkor majdnem tiszta haszon, hogy nem engedett fel amiatt, mert fent maradtál mikor lezárták a szervereket XD


A sors iróniája, ja. Két hétig naponta többször karbantartottam a topicot, frissítettem a listákat, 15 ember jelentkezett, két 8-as csoport összejött, és még voltak várakozók, fregoli-emberek is, még arra is figyeltünk, hogy akik utálják egymást, azok ne legyenek egy csapatban, TS-en 8-ból hatan fent voltunk, erre ekkora lúzerséget, túl sokszor próbáltam meg felmenni, és ezek szerint ezt is számolja a köcsög BNET, lehet megvolt egy óra alatt 20+ próbálkozás, oszt kibannolt. De legalább a laptopról engedett volna fel, az csak állt, és ment a JSP. De nem, arról se tudtam menni. Erre most 100FG befigyel 3 trade-ből, azt hittem kapok vagy 10 max 15 FG-t egy banális Spirit-ért meg Insight-ért... ez egy kicsit vigasztal, ja
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 30 2014 05:30am
Quote (ToldiSenior @ May 30 2014 12:28pm)
A sors iróniája, ja. Két hétig naponta többször karbantartottam a topicot, frissítettem a listákat, 15 ember jelentkezett, két 8-as csoport összejött, és még voltak várakozók, fregoli-emberek is, még arra is figyeltünk, hogy akik utálják egymást, azok ne legyenek egy csapatban, TS-en 8-ból hatan fent voltunk, erre ekkora lúzerséget, túl sokszor próbáltam meg felmenni, és ezek szerint ezt is számolja a köcsög BNET, lehet megvolt egy óra alatt 20+ próbálkozás, oszt kibannolt. De legalább a laptopról engedett volna fel, az csak állt, és ment a JSP. De nem, arról se tudtam menni. Erre most 100FG befigyel 3 trade-ből, azt hittem kapok vagy 10 max 15 FG-t egy banális Spirit-ért meg Insight-ért... ez egy kicsit vigasztal, ja


novemberben okosabb leszel és nem floodolsz :)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 30 2014 05:38am
Quote (Coolface @ May 29 2014 12:12pm)
ritka buta egy ember vagy


persze hogy az, hiszen fideszes
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll