Quote (HunIndex @ 11 May 2014 19:29)
http://i.imgur.com/xCF9yiB.png
csunya, de tetszik
lusta vagyok kotozgetni a fenykepezot, lenyegeben teljesen ugy irok mint akoska, meg is lepett, hogy 2 iras ennyire hasonlithat egymashoz, no homo
altalanos 3-ban meg még ugy irtam mint tomi, azota sajnos a sebesseg, a minoseg rovasara ment