d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Véleményed Egyes Emberekről
Prev1789101114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 8 2014 06:00am
Quote (Senee @ 8 May 2014 12:59)
pfuu de laza
akkor ő aztán igazán remek ember
valódi példakép
jó kemény
nem semmi


igen?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 8 2014 06:00am
Quote (NerfHydraDPS @ May 8 2014 12:57pm)
hát veled mondjuk a szarodat megetetné


ha én is annyira elvezni fogom, mint anyukad amikor ezt csinaltatom vele, akkor biztosan 10/10 erzes
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 8 2014 06:03am
Quote (jarabekg @ 8 May 2014 13:00)
ha én is annyira elvezni fogom, mint anyukad amikor ezt csinaltatom vele, akkor biztosan 10/10 erzes


nazsir akkor ezt megbeszéltük also happy holokauszt évet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:07am
Quote (NerfHydraDPS @ May 8 2014 12:03pm)
nazsir akkor ezt megbeszéltük also happy holokauszt évet


még az is szánalmas ahogy vicceskedni próbálsz basszus
vigyázzál ne erőltesd túl magad

Quote (NerfHydraDPS @ May 8 2014 12:00pm)
igen?


neked kajak az példakép aki kijön börtönböl mert az jo kemény
olyan vagy mint a romák


sujos testi sértés geco nem ám a wow baszki hanem szétörni a gyerek csontyát
dik nem semmi az ám a kemény fu de laza vagyok azta
megetete vele a szarát fu de kemény

This post was edited by Senee on May 8 2014 06:08am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 8 2014 06:09am
Quote (Senee @ 8 May 2014 13:07)
még az is szánalmas ahogy vicceskedni próbálsz basszus
vigyázzál ne erőltesd túl magad



neked kajak az példakép aki kijön börtönböl mert az jo kemény
olyan vagy mint a romák


sujos testi sértés geco nem ám a wow baszki hanem szétörni a gyerek csontyát
dik nem semmi az ám a kemény fu de laza vagyok azta
megetete vele a szarát fu de kemény


igen?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 8 2014 06:09am
tfw előző 50 postból ~10et látok
nagy vergődés mehet

This post was edited by xGurke on May 8 2014 06:10am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:10am
Quote (NerfHydraDPS @ May 8 2014 12:09pm)
igen?


igen? igen?
hebegsz habogsz csak
ennyi telik tőled

igen
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 8 2014 06:10am
Quote (xGurke @ May 8 2014 01:09pm)
tfw előző 50 postból ~10et látok
nagy vergődés mehet


++
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 8 2014 06:10am
Quote (Senee @ May 8 2014 01:58pm)
na, megérte azért reportolgassak :XD
40%
ja az 50-et meg már beigértem mi gyémike
ne fogd vissza magad


Maig gondolkozom rajta, hogy vajon ki lehetett....
User nagy resze sajat warnjat is leszarja nemhogy maset
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:11am
Quote (putincykavodka @ May 8 2014 12:10pm)
Maig gondolkozom rajta, hogy vajon ki lehetett....
User nagy resze sajat warnjat is leszarja nemhogy maset


én rendszerint reportolgatlak benneteket
.. akkor is ha nem engem flameltek

tanuljatok már vmi uton modon viselkedni az isten szerelmére
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101114Next
Closed New Topic New Poll