Quote (NerfHydraDPS @ May 8 2014 12:03pm)
nazsir akkor ezt megbeszéltük also happy holokauszt évet
még az is szánalmas ahogy vicceskedni próbálsz basszus
vigyázzál ne erőltesd túl magad
Quote (NerfHydraDPS @ May 8 2014 12:00pm)
igen?
neked kajak az példakép aki kijön börtönböl mert az jo kemény
olyan vagy mint a romák
sujos testi sértés geco nem ám a wow baszki hanem szétörni a gyerek csontyát
dik nem semmi az ám a kemény fu de laza vagyok azta
megetete vele a szarát fu de kemény
This post was edited by Senee on May 8 2014 06:08am