d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Akkor Most Nyomorék Vagyok? > Cry Official
Prev1789101117Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 7 2014 02:55pm
Quote (TuskesVanek @ May 7 2014 09:48pm)
látod haarder, én szóltam előre.


egész nap itt rohadnak és nyomogatják az f5-öt hogy mikor lehet valakinek beszólni, ugyanaz a szánalom, mint régen hun1 cseten
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 7 2014 02:56pm
Quote (TuskesVanek @ May 7 2014 09:55pm)
egész nap itt rohadnak és nyomogatják az f5-öt hogy mikor lehet valakinek beszólni, ugyanaz a szánalom, mint régen hun1 cseten


tevedes, ott nem kellett az f5-ot nyomogatni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2014 02:56pm
Quote (TuskesVanek @ 7 May 2014 21:55)
egész nap itt rohadnak és nyomogatják az f5-öt hogy mikor lehet valakinek beszólni, ugyanaz a szánalom, mint régen hun1 cseten


jol felvazoltad a helyzetet
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 03:00pm
ez lehet megitn a thomas cross, asszem az kapott scammer taget
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 7 2014 03:00pm
Quote (TuskesVanek @ May 7 2014 09:55pm)
egész nap itt rohadnak és nyomogatják az f5-öt hogy mikor lehet valakinek beszólni, ugyanaz a szánalom, mint régen hun1 cseten


csak annyi a különbség hogy a régi hun1 taplók nagy része azóta már felnőtt és normális élete van, az ilyen fej féle meg még 30 évesen is ugyanúgy vergődik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2014 03:00pm
Quote (TuskesVanek @ 7 May 2014 22:00)
csak annyi a különbség hogy a régi hun1 taplók nagy része azóta már felnőtt és normális élete van, az ilyen fej féle meg még 30 évesen is ugyanúgy vergődik


mondtak mar neked, hogy te egyebkent egy vegtelenul buta ember vagy?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 7 2014 03:02pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 7 2014 10:00pm)
mondtak mar neked, hogy te egyebkent egy vegtelenul buta ember vagy?


sírjál csak kocka mást úgysem tudsz felmutatni
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 7 2014 03:04pm
Quote (TuskesVanek @ May 7 2014 10:02pm)
sírjál csak kocka mást úgysem tudsz felmutatni


Megis mit kene felmutatni egy forumon?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2014 03:04pm
Quote (TuskesVanek @ 7 May 2014 22:02)
sírjál csak kocka mást úgysem tudsz felmutatni


Quote (Cpt_Ghost @ 7 May 2014 21:30)
nem ertem egyebkent, hogy miert gondolja magarol minden ~17 eves faszrandom kocka, hogy idejon es akkor o lesz itt az erett legidosebb rl rulzor mindenki mas meg 12 eves verpistike
menj el ty


.-
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 7 2014 03:05pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 7 2014 10:04pm)
.-


az életed ott van a sigemben, se több se kevesebb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101117Next
Closed New Topic New Poll