d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Olcsó Egyszerû Kaják Etc
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 23 2014 07:41am
Quote (bajcli @ Apr 23 2014 03:37pm)
abalt mikro ftw


villával vagy kanállal eszed a mikrót?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 23 2014 08:09am
Quote (Lacii @ Apr 23 2014 12:03pm)
rizs magában


ja, benne lesz ha megeszi :XD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 23 2014 09:32am
Friskies macskakaja

Petrezselyemmel talalod
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 23 2014 09:56am
tojásleves

felraksz egy bográcsba vizet melegedni, vársz 15 percet
beleütöd a tojásokat a vizbe (4-5 db), vársz pár percet majd megfűszerezed (só,bors,kakukkfű,pirospaprika,köménymag,ami épp van)
megnézed a viz hőmérsékletét (ha még mindig langyos, akkor jó)

nutellás sós rizs 10 éhes, betépett férfira

felraksz vizet forrni, beleteszed az összes (30 deka) rizst
főzöd kb 10 percig, ameddig a rizs megpuhul, közben rengeteg sót és esetleg zöldfűszereket adsz hozzá
leszűröd, nutellával összekeverve tálalod

vizbensült féligrántott sajt

a tűzhelybe tüzet raksz, megvárod mig már csak kellő mennyiségű parázs van a grillezéshez
rárakod a grillrácsot, majd kb 2 perc elteltével elkezded rápakolni a grillezni való dolgokat (grillsajtot (aldiban lehet kapni))
amikor félig megsült eszedbe jut, hogy nincs kikapcsolva a locsóló és az egész elázik a faszba

magmapizza

veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled

brownieszörny mikróban bögrében

kell egy bögre, liszt, cukor, sütőpor, tej, tojás, olaj, kakaópor
tetszés szerint rakunk mindenből a bögrébe ameddig sár állagú nem lesz
berakjuk a mikróba
figyeljük ahogy kifut és odaég mindenre


Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 23 2014 09:59am
Quote (cowding @ Apr 23 2014 04:56pm)
tojásleves

felraksz egy bográcsba vizet melegedni, vársz 15 percet
beleütöd a tojásokat a vizbe (4-5 db), vársz pár percet majd megfűszerezed (só,bors,kakukkfű,pirospaprika,köménymag,ami épp van)
megnézed a viz hőmérsékletét (ha még mindig langyos, akkor jó)

nutellás sós rizs 10 éhes, betépett férfira

felraksz vizet forrni, beleteszed az összes (30 deka) rizst
főzöd kb 10 percig, ameddig a rizs megpuhul, közben rengeteg sót és esetleg zöldfűszereket adsz hozzá
leszűröd, nutellával összekeverve tálalod

vizbensült féligrántott sajt

a tűzhelybe tüzet raksz, megvárod mig már csak kellő mennyiségű parázs van a grillezéshez
rárakod a grillrácsot, majd kb 2 perc elteltével elkezded rápakolni a grillezni való dolgokat (grillsajtot (aldiban lehet kapni))
amikor félig megsült eszedbe jut, hogy nincs kikapcsolva a locsóló és az egész elázik a faszba

magmapizza

veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled

brownieszörny mikróban bögrében

kell egy bögre, liszt, cukor, sütőpor, tej, tojás, olaj, kakaópor
tetszés szerint rakunk mindenből a bögrébe ameddig sár állagú nem lesz
berakjuk a mikróba
figyeljük ahogy kifut és odaég mindenre


:D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 23 2014 10:03am
Quote (cowding @ 23 Apr 2014 17:56)
tojásleves

felraksz egy bográcsba vizet melegedni, vársz 15 percet
beleütöd a tojásokat a vizbe (4-5 db), vársz pár percet majd megfűszerezed (só,bors,kakukkfű,pirospaprika,köménymag,ami épp van)
megnézed a viz hőmérsékletét (ha még mindig langyos, akkor jó)

nutellás sós rizs 10 éhes, betépett férfira

felraksz vizet forrni, beleteszed az összes (30 deka) rizst
főzöd kb 10 percig, ameddig a rizs megpuhul, közben rengeteg sót és esetleg zöldfűszereket adsz hozzá
leszűröd, nutellával összekeverve tálalod

vizbensült féligrántott sajt

a tűzhelybe tüzet raksz, megvárod mig már csak kellő mennyiségű parázs van a grillezéshez
rárakod a grillrácsot, majd kb 2 perc elteltével elkezded rápakolni a grillezni való dolgokat (grillsajtot (aldiban lehet kapni))
amikor félig megsült eszedbe jut, hogy nincs kikapcsolva a locsóló és az egész elázik a faszba

magmapizza

veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled

brownieszörny mikróban bögrében

kell egy bögre, liszt, cukor, sütőpor, tej, tojás, olaj, kakaópor
tetszés szerint rakunk mindenből a bögrébe ameddig sár állagú nem lesz
berakjuk a mikróba
figyeljük ahogy kifut és odaég mindenre


röhögök
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 23 2014 10:03am
Quote (cowding @ 23 Apr 2014 16:56)
magmapizza

veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled


nevettem

inb4 combo

This post was edited by Nerz8 on Apr 23 2014 10:04am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 23 2014 10:05am
patrik megnyerte a topikot
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 23 2014 10:06am
Quote (cowding @ 23 Apr 2014 17:56)
tojásleves

felraksz egy bográcsba vizet melegedni, vársz 15 percet
beleütöd a tojásokat a vizbe (4-5 db), vársz pár percet majd megfűszerezed (só,bors,kakukkfű,pirospaprika,köménymag,ami épp van)
megnézed a viz hőmérsékletét (ha még mindig langyos, akkor jó)

nutellás sós rizs 10 éhes, betépett férfira

felraksz vizet forrni, beleteszed az összes (30 deka) rizst
főzöd kb 10 percig, ameddig a rizs megpuhul, közben rengeteg sót és esetleg zöldfűszereket adsz hozzá
leszűröd, nutellával összekeverve tálalod

vizbensült féligrántott sajt

a tűzhelybe tüzet raksz, megvárod mig már csak kellő mennyiségű parázs van a grillezéshez
rárakod a grillrácsot, majd kb 2 perc elteltével elkezded rápakolni a grillezni való dolgokat (grillsajtot (aldiban lehet kapni))
amikor félig megsült eszedbe jut, hogy nincs kikapcsolva a locsóló és az egész elázik a faszba

magmapizza

veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled

brownieszörny mikróban bögrében

kell egy bögre, liszt, cukor, sütőpor, tej, tojás, olaj, kakaópor
tetszés szerint rakunk mindenből a bögrébe ameddig sár állagú nem lesz
berakjuk a mikróba
figyeljük ahogy kifut és odaég mindenre


lel ez jó
és még mindig él a topik
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 23 2014 10:08am
Quote (cowding @ 23 Apr 2014 16:56)
tojásleves

felraksz egy bográcsba vizet melegedni, vársz 15 percet
beleütöd a tojásokat a vizbe (4-5 db), vársz pár percet majd megfűszerezed (só,bors,kakukkfű,pirospaprika,köménymag,ami épp van)
megnézed a viz hőmérsékletét (ha még mindig langyos, akkor jó)

nutellás sós rizs 10 éhes, betépett férfira

felraksz vizet forrni, beleteszed az összes (30 deka) rizst
főzöd kb 10 percig, ameddig a rizs megpuhul, közben rengeteg sót és esetleg zöldfűszereket adsz hozzá
leszűröd, nutellával összekeverve tálalod

vizbensült féligrántott sajt

a tűzhelybe tüzet raksz, megvárod mig már csak kellő mennyiségű parázs van a grillezéshez
rárakod a grillrácsot, majd kb 2 perc elteltével elkezded rápakolni a grillezni való dolgokat (grillsajtot (aldiban lehet kapni))
amikor félig megsült eszedbe jut, hogy nincs kikapcsolva a locsóló és az egész elázik a faszba

magmapizza

veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled

brownieszörny mikróban bögrében

kell egy bögre, liszt, cukor, sütőpor, tej, tojás, olaj, kakaópor
tetszés szerint rakunk mindenből a bögrébe ameddig sár állagú nem lesz
berakjuk a mikróba
figyeljük ahogy kifut és odaég mindenre


azt hiszem ez tökéletes
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll