Quote (xGurke @ 8 Apr 2014 09:23)
1. nem ugyan az mint a nevetek, mert a nevetek röhögök vihogok vinnyogok etc egy előző sztori, amiről pont a join dated miatt nem tudsz
2. lehetséges
3. most menj át a vicces képek topicba és olvasd el az utolsó 5 postod, aztán írd le még egyszer, hogy nem vergődsz
4. nekem lehet nagy a pofám, mert gürke vagyok
5. nem leszünk haverok, de nyugodtan folytasd ezt a stílust, mert vissza rakom rád a blockot, aztán szenvedjen veled az, aki akar
örülök azért, hogy leírtad a véleményedet nagyjából normális stílusban, ha esetleg ilyen kaliberű postokat nyomnál az "xD"-k helyett, akkor valószínűleg kevesebben utálnának
Kicsit kezd veled elszaladni a lovacska Ádám, már tényleg kezd szánalmassá válni ez a vergődés.. Ha azt akarod hogy az emberek felnőtt módjára viselkedjenek, akkor kezeld őket úgy.