d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Valaki Gyozzon Meg Arrol > Hogy Tuskesvanek Nem Joey
Prev1789101118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 8 2014 05:00am
Quote (TuskesVanek @ 8 Apr 2014 11:54)
te miről beszélsz balfasz? :D

attól nem leszel különb mert itt rohadsz már 8 éve meg elbasztál egy éves minimálbért csillagokra

otthon esetleg megvan a helyed, vagy az uszodába itt baromira nem szabsz meg nekem semmit lol

mellesleg hol láttál te tőlem olyat, hogy én azért jöttem ide, hogy mindenkivel rosszba legyek meg mindenkit szanaszét hülyézek? te meg a haverjaid kezdtetek el basztatni és ofc te azt szeretnéd, hogy én majd kussban leszek vagy még meg is köszönöm mekkora tapló paraszt vagy. csakhogy ez sehol nem így van, max a sitten, ha gondolod oda elmehetsz főnökösködni xD


Ebből is látszik, hogy milyen végtelenül buta kisgyerek vagy.
/melommal kapcsolatban kérlek akkor gyere nekem ha teneked is köszönte mar meg valaki az életét./


This post was edited by Psyclon on Apr 8 2014 05:01am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 8 2014 05:01am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Psyclon @ Apr 8 2014 12:00pm)
Ebből is látszik, hogy milyen végtelenül buta kisgyerek vagy.
/melommal kapcsolatban kérlek akkor gyereke nekem ha teneked is köszönte mar meg valaki az életét./


jaj húzzál már add másnak az okost te segédmunkás xD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 05:02am
Quote (TuskesVanek @ Apr 8 2014 11:01am)
jaj húzzál már add másnak az okost te segédmunkás xD


undorító kis idegbeteg nyomoronc vagy xD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 05:03am
xD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 05:05am
írj még valami vicceset, most kapó vagyok a sírásodra xD
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 8 2014 05:06am
Quote (TuskesVanek @ 8 Apr 2014 12:01)
jaj húzzál már add másnak az okost te segédmunkás xD


Megkérdezetem, hogy apad anyád mivel foglalkozik?
Ha mar ennyire le nézed az ember munkáját?
Tudod en meg egy foliaban vagy futószalag mellett dolgozó embert se szólnék meg azért mert az a munkája ami.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 8 2014 05:08am
f5 erre + 2 oldal
kosz orban
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 8 2014 05:08am
Quote (xGurke @ 8 Apr 2014 09:23)
1. nem ugyan az mint a nevetek, mert a nevetek röhögök vihogok vinnyogok etc egy előző sztori, amiről pont a join dated miatt nem tudsz
2. lehetséges
3. most menj át a vicces képek topicba és olvasd el az utolsó 5 postod, aztán írd le még egyszer, hogy nem vergődsz
4. nekem lehet nagy a pofám, mert gürke vagyok
5. nem leszünk haverok, de nyugodtan folytasd ezt a stílust, mert vissza rakom rád a blockot, aztán szenvedjen veled az, aki akar

örülök azért, hogy leírtad a véleményedet nagyjából normális stílusban, ha esetleg ilyen kaliberű postokat nyomnál az "xD"-k helyett, akkor valószínűleg kevesebben utálnának


Kicsit kezd veled elszaladni a lovacska Ádám, már tényleg kezd szánalmassá válni ez a vergődés.. Ha azt akarod hogy az emberek felnőtt módjára viselkedjenek, akkor kezeld őket úgy.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 8 2014 05:08am
Quote (Psyclon @ Apr 8 2014 12:06pm)
Megkérdezetem, hogy apad anyád mivel foglalkozik?
Ha mar ennyire le nézed az ember munkáját?
Tudod en meg egy foliaban vagy futószalag mellett dolgozó embert se szólnék meg azért mert az a munkája ami.


ja te csak azért szólsz ha valaki nem úgy posztol ahogy te akarod.

semmi bajom a melóddal, de mivel te is támadsz folyamatosan azzal vágok vissza ami fáj.

pár évvel idősebb vagy, tudsz úszni és 8 éve itt baszod a rezet. remélem nem gondoltad komolyan hogy majd arcra borulok a nagyságod előtt. :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 8 2014 05:09am
Quote (Psyclon @ 8 Apr 2014 09:36)
Hat azért nem hiszem hogy meg tudna játszani bárki is egy ilyen fogyatékost.
Ilyennek születni kell.

Quote (xGurke @ 8 Apr 2014 09:38)
joeynak azért meg vannak az adottságai


azért ez eléggé 9.314159265359/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101118Next
Add Reply New Topic New Poll