d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Voltal Mar Szavazni?
Prev1789101118Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 6 2014 01:55pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Apr 2014 20:51)
sry, de amúgy remélem azért ez változik, ez kb. mindennel szembemegy amit reméltem


en is remelem, hogy a jobbik osszeszedi magat
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 6 2014 01:56pm
fejbe kene loni orbant
inb4 jonnek a matrixosok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 6 2014 01:57pm
Quote (tevetava @ 6 Apr 2014 21:54)
nem akartam véleményt írni, mert rámugranak nyolcan, de ez így tényleg elképesztő
ilyen négy év után megint kétharmad
ilyen szoros az állás a jobbik és a kormányváltók között
lmp megy a süllyesztőbe

'18-ban is fidesz kormány lesz, mszp a bejutás küszöbén, és a jobbik lesz az egyetlen biztos parlamenti "ellenzék"
nem baj, 2 év és végzek, ha még eu tagok vagyunk, megyek el


fidesz alatt eu tagállamok maradunk, az tuti, amiatt ne aggódj. de én is igy vagyok vele, msc-t már külföldön csinálom ha a lopesz nyer és sajnos nyerni fog a birkák miatt
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 6 2014 01:57pm
Quote (GoreKnight9 @ 6 Apr 2014 21:56)
fejbe kene loni orbant
inb4 jonnek a matrixosok


implying változna akármi
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 6 2014 01:59pm
Quote (RRC @ 6 Apr 2014 21:57)
fidesz alatt eu tagállamok maradunk, az tuti, amiatt ne aggódj. de én is igy vagyok vele, msc-t már külföldön csinálom ha a lopesz nyer és sajnos nyerni fog a birkák miatt


igaz, az elég irreális lenne, ha kilépnénk
akkor már csak az egyetememet féltem, hogy legyen elég oktató, és ne vegyenek fel minden jöttmentet aki elvállalja 20ezer forintér. világítást meg fűtést már nem is várok, arról már rég lemondtam
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 6 2014 01:59pm
Quote (MarcusD @ 6 Apr 2014 21:57)
implying változna akármi


változna, mert sokan azért szavaznak a fideszre, mert orbán a nagy magyar megmentőnk, aki megvéd az eutól. azért az ilyenektől megkérdezném a 4-es metrót ki fejezte be...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 6 2014 02:00pm
Quote (MarcusD @ 6 Apr 2014 20:57)
implying változna akármi


azért valószínűleg szétesne a fidesz, azért nem mindegy. lázár még talán nem elég erős az örökléshez.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 6 2014 02:00pm
voltam

és röhögtem, amikor emgláttam hogy volt 2 olyan párt is akik még logot is lusták voltak csinálni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 6 2014 02:01pm
Quote (anyd @ Apr 6 2014 08:00pm)
voltam

és röhögtem, amikor emgláttam hogy volt 2 olyan párt is akik még logot is lusták voltak csinálni


kár h nem haverjaim csinaltam volna nekik egy millioer
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 6 2014 02:02pm
Quote (anyd @ 6 Apr 2014 21:00)
voltam

és röhögtem, amikor emgláttam hogy volt 2 olyan párt is akik még logot is lusták voltak csinálni


udp, ump, elvileg zuschlag pártjai, a jelöltjeik kb 90%-át azonos körzetekben indították (csaltak), de persze a hatóság lusta kinyomozni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101118Next
Add Reply New Topic New Poll