Quote (tevetava @ 6 Apr 2014 21:54)
nem akartam véleményt írni, mert rámugranak nyolcan, de ez így tényleg elképesztő
ilyen négy év után megint kétharmad
ilyen szoros az állás a jobbik és a kormányváltók között
lmp megy a süllyesztőbe
'18-ban is fidesz kormány lesz, mszp a bejutás küszöbén, és a jobbik lesz az egyetlen biztos parlamenti "ellenzék"
nem baj, 2 év és végzek, ha még eu tagok vagyunk, megyek el
fidesz alatt eu tagállamok maradunk, az tuti, amiatt ne aggódj. de én is igy vagyok vele, msc-t már külföldön csinálom ha a lopesz nyer és sajnos nyerni fog a birkák miatt