d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kérdés > Törted Már össze Lány Szívét?
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 8 2014 11:22am
Quote (tevetava @ 8 Apr 2014 18:21)
mivel úgy emlékszem, hogy te is valami 190 centi vagy, ezért még jó, hogy általában alulról látják a hajad


en ugy emlekszem hogy pont 40 kilo 160 centi
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 8 2014 11:23am
Quote (tevetava @ Apr 8 2014 06:21pm)
mivel úgy emlékszem, hogy te is valami 190 centi vagy, ezért még jó, hogy általában alulról látják a hajad


170 vagyok.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2014 11:27am
Quote (tevetava @ Apr 8 2014 05:21pm)
mivel úgy emlékszem, hogy te is valami 190 centi vagy, ezért még jó, hogy általában alulról látják a hajad


az a lakáj az addams familyböl :XXD:XDH

arcformára hasonló ja

Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 8 2014 12:10pm
Quote (Karan2_Returned @ 8 Apr 2014 19:23)
170 vagyok.


ja, akkor mindegy
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 8 2014 12:12pm
Quote (Karan2_Returned @ 8 Apr 2014 19:18)
Direkt ilyen, csak alulrol nez ki hülyen.


waxot használj
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 8 2014 12:16pm
Quote (RRC @ Apr 8 2014 07:12pm)
waxot használj


Föl szoktam teljesen allitani, csak probahet miatt visszafogottabra csinaltam meg.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 11:20pm
:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll