Quote (fahrii @ Apr 1 2014 01:09pm)
semmi extra
meg mondom csak vertek
egyszer amikor kötelezően ki kellett menni szünetre (tanár kiküldött, pedig álltalában mindig megbujtam a wcben szünetben vagy ilyesmi mert lent egyből belémkötöttek - leköpet - vállbavertek) elhúztak a suli mögé, kaptam néhányat fejbe, aztán a földön rugdostak
otthon meg ilyen barnítóval kellett bekennem magam h anyám ne vegye észre, meg egész bujdostam napokig
az a szép gyerekkor...
ja a legjobb az volt, még mindig emlékszem, amikor lefogtak és belenyomtak a hasamba egy rozsdás szöget szép lassan ofc :XD:D:D:D:D:D::D:D
vajh miért lettem antiszociális????? :X::D:DD::DX
a terrorizálást és a folyamatos megszégyenítést kb napi rendszerességgel képzeld el
szal az hogy szünetben kint az udvaron lehúzták a nadrágom 200 gyerek előtt, vagy odajöttek leköpni (meg cetlik a hátamra) az kb alapnak számított... amikor már nem tudtak újat kitalálni jött a testi bántalmazás
bazdmeg
mindjárt átmegyek megölelni
Quote (jarabekg @ Apr 1 2014 01:22pm)
A siofokos storyt mar szamtalanszor leirtam, azt nem fogom meg egyszer.
De van egy masik story is. Ugy indult az este, hogy Pestrol hoztam kezmuves soroket, otthon csinaltam kezmuves hambit a grillen, unokaocsemmel megiszogattuk, meg bezabaltunk. Gondoltuk, o meg csak harom sort ittunk, ittunk meg bent a varosban a kocsmaban meg ket felest meg meg 3 sort, csak nem szamoltunk azzal hogy a kezmuves sorok kurvara tomenyek voltak, es babsztunk mint a dog. Ezutan ultem gecireszegen Szegeden a varosban egy sorrel a kezemben, mert a tobbiek lementek a klubba nekem meg nem volt kedvem, es kozben beszelgettem telefonon a baratnommel szakkolis verseny dogajarol a nemzeti szuverenitasrol. Egyszercsak egy hulyegyerek odajott es kikapta a kezembol a sort (igaz ketten voltak, de mindegy). Utannuk mentem, a kiskocsog megprobalt fejberugni, ofc fail lett, de mondom ha ennyire rugdosodni van kedve faszan kirugom a labat (edzesen meg a fejemben tokeletesen ment a mozdulat), persze reszegen sima talpu borcipoben teljesen ugyesen kirugtam a sajat labamat :DD. Gyorsan felpantattam, elkaptam a gyerek nyakat, nehogy megyegyszer elessek, kicsit peppe vertem a pofajat, aztan mondta a masik gyerek, hogy most o is beszall, mondtam, hogy jo akkor en megyek :D. A sor bunyo kozben kiborult, es egy fasza kis monoklim is lett, de azert worth.
milyen jólnevelt gyerekek vannak Szegeden
még bejelenti