d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Verekedtel / Vertek Mar Meg Eletedben?
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 1 2014 07:45am
Quote (RRC @ Apr 1 2014 02:44pm)
reported :)


deported
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 1 2014 07:49am
sosem
nem tudnak felbaszni hozza elegge
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 1 2014 07:50am
Quote (jarabekg @ 1 Apr 2014 15:45)
deported


nagyszülőkkel azt csinálták ;)
Member
Posts: 228
Joined: Mar 16 2013
Gold: 0.00
Apr 1 2014 09:08am
Quote (Rawen @ Apr 1 2014 02:41pm)
len az uccán



nincsen kegyelleemm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 1 2014 09:11am
szar rizsaval
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 1 2014 09:22am
Quote (fahrii @ Apr 1 2014 01:09pm)
semmi extra
meg mondom csak vertek
egyszer amikor kötelezően ki kellett menni szünetre (tanár kiküldött, pedig álltalában mindig megbujtam a wcben szünetben vagy ilyesmi mert lent egyből belémkötöttek - leköpet - vállbavertek) elhúztak a suli mögé, kaptam néhányat fejbe, aztán a földön rugdostak
otthon meg ilyen barnítóval kellett bekennem magam h anyám ne vegye észre, meg egész bujdostam napokig


az a szép gyerekkor...

ja a legjobb az volt, még mindig emlékszem, amikor lefogtak és belenyomtak a hasamba egy rozsdás szöget szép lassan ofc :XD:D:D:D:D:D::D:D

vajh miért lettem antiszociális????? :X::D:DD::DX



a terrorizálást és a folyamatos megszégyenítést kb napi rendszerességgel képzeld el
szal az hogy szünetben kint az udvaron lehúzták a nadrágom 200 gyerek előtt, vagy odajöttek leköpni (meg cetlik a hátamra) az kb alapnak számított... amikor már nem tudtak újat kitalálni jött a testi bántalmazás



bazdmeg
mindjárt átmegyek megölelni



Quote (jarabekg @ Apr 1 2014 01:22pm)
A siofokos storyt mar szamtalanszor leirtam, azt nem fogom meg egyszer.


De van egy masik story is. Ugy indult az este, hogy Pestrol hoztam kezmuves soroket, otthon csinaltam kezmuves hambit a grillen, unokaocsemmel megiszogattuk, meg bezabaltunk. Gondoltuk, o meg csak harom sort ittunk, ittunk meg bent a varosban a kocsmaban meg ket felest meg meg 3 sort, csak nem szamoltunk azzal hogy a kezmuves sorok kurvara tomenyek voltak, es babsztunk mint a dog. Ezutan ultem gecireszegen Szegeden a varosban egy sorrel a kezemben, mert a tobbiek lementek a klubba nekem meg nem volt kedvem, es kozben beszelgettem telefonon  a baratnommel szakkolis verseny dogajarol a nemzeti szuverenitasrol. Egyszercsak egy hulyegyerek odajott es kikapta a kezembol a sort (igaz ketten voltak, de mindegy). Utannuk mentem, a kiskocsog megprobalt fejberugni, ofc fail lett, de mondom ha ennyire rugdosodni van kedve faszan kirugom a labat (edzesen meg a fejemben tokeletesen ment a mozdulat), persze reszegen sima talpu borcipoben teljesen ugyesen kirugtam a sajat labamat :DD. Gyorsan felpantattam, elkaptam a gyerek nyakat, nehogy megyegyszer elessek, kicsit peppe vertem a pofajat, aztan mondta a masik gyerek, hogy most o is beszall, mondtam, hogy jo akkor en megyek :D. A sor bunyo kozben kiborult, es egy fasza kis monoklim is lett, de azert worth.



milyen jólnevelt gyerekek vannak Szegeden
még bejelenti
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 1 2014 09:25am
egyszer még régen megkergettek a cigányok mert általános 8.ba megvertem az egyik tezsvírüket
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 1 2014 09:27am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Apr 1 2014 04:11pm)
szar rizsaval


xDDDD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 09:44am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (TuskesVanek @ Apr 1 2014 04:27pm)
xDDDD


halj már meg
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 1 2014 09:49am
Quote (Fej @ Apr 1 2014 04:44pm)
halj már meg


leszarom a hisztidet te szerencsétlen xD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll