Quote (Eoghan @ 1 Apr 2014 02:11)
ugy ertem hogy sajat irodanal/partner irodanal vagy belso csoportnal dolgoztal?
magyar telekom nyrt-nel voltam egy evig. Semmi partner meg ilyenek, a rendes nagyvallalat alkalmazottja voltam
Nagyker igazgatosag egyebkent
This post was edited by tevetava on Mar 31 2014 06:22pm