d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Volt E Már Valamilyen > Szolgáltatással / Céggel
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 31 2014 06:11pm
Quote (tevetava @ Mar 31 2014 11:39pm)
telekomnál


ugy ertem hogy sajat irodanal/partner irodanal vagy belso csoportnal dolgoztal?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2014 06:14pm
Quote (Eoghan @ 1 Apr 2014 02:11)
ugy ertem hogy sajat irodanal/partner irodanal vagy belso csoportnal dolgoztal?


magyar telekom nyrt-nel voltam egy evig. Semmi partner meg ilyenek, a rendes nagyvallalat alkalmazottja voltam
Nagyker igazgatosag egyebkent

This post was edited by tevetava on Mar 31 2014 06:22pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 4 2014 10:13am
mai darab, petissimo

Sziasztok!

Rendelésszám:

A rendelésben szereplő Royal Canin Golden Retriever Adult 12 kg-os tápnak sajnos hűlt helyét találtam a csomagban. Helyette küldtetek Eukanuba Golden Retriever Adult 12 kg-os tápot.
Rendkívül kedvesek voltatok ugyanis a rendelésem mellé kért mérőpoharat ugyan elfelejtettétek, azt viszont nem, hogy a Eukanuba tápot Royal Canin árban számlázzátok ki, így a rendelésem 2626 Ft-tal többe került.
A csomagot és a számlát Miki ellenőrizte.
A küldeményt azért nem tudtam átvételkor ellenőrizni mert nem sikerült azon a napon szállítani amit megjelöltem rendelésnél, helyette korábban küldtétek.
A különbözetet nem kívánom levásárolni.

Telefonszámom:
Várom mielőbbi hívásotokat hogy miként kívánjátok ezt a problémát orvosolni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll