d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Elfogadhato-e A Nevelo Jellegu Fizikai Eroszak? > Discuss
Prev1789101113Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 19 2014 10:34am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Feb 2014 18:27)
hat nem is neked mondtam, hogy fogalomzavarba lennel :D

nem igazan tudom elkepzelni se a helyzetet, de ha megvernem attol jobb lenne?


csak azt irtad, h "mindenki", lestaton kivul meg sztem en voltam az egyetlen, aki ilyen temaban irt postot (meg talan joey), ugyhogy magamra vettem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2014 10:36am
Quote (bajcli @ 19 Feb 2014 17:34)
csak azt irtad, h "mindenki", lestaton kivul meg sztem en voltam az egyetlen, aki ilyen temaban irt postot (meg talan joey), ugyhogy magamra vettem


a te postjaidat nem is lattam mert az elso par oldalt nem olvastam el, csak azt lattam, h smat nyomatja a faszsagait, ugyhogy inkabb el se olvastam, lestat valtotta ki belolem a postot konkretan.

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 19 2014 10:36am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 19 2014 10:38am
Quote (Taszilo.^ @ 19 Feb 2014 17:33)
eroltesd akkor meg a pici agyadat :wacko:

intezetbe akkor adsz vissza gyereket, ha befejezed a neveloszuloi karriert, mert akkor onnantol kezdve nem kapsz tobbet



a faszat nyomkodna a kicsihez


Ilyen esetben egesz biztosan pszichologushoz kuldenem, mert ez abnormalis fejlodesre utal, es ha idoben kezeli egy professzionalis akkor talan kezelheto / visszafordithato a dolog.

Kozben tobb figyelmet forditanek ra, szexualis felvilagositast tartanek neki, probalnam racionalizalni a dolgokat.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 19 2014 10:39am
Quote (josheide @ 19 Feb 2014 18:38)
Ilyen esetben egesz biztosan pszichologushoz kuldenem, mert ez abnormalis fejlodesre utal, es ha idoben kezeli egy professzionalis akkor talan kezelheto / visszafordithato a dolog.

Kozben tobb figyelmet forditanek ra, szexualis felvilagositast tartanek neki, probalnam racionalizalni a dolgokat.


Azért ezt életben megnézném, mert így leírva nagyon szép, de hogy ez gyakorlatban is működne..

This post was edited by ecneB on Feb 19 2014 10:41am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 19 2014 10:41am
Quote (josheide @ Feb 19 2014 05:38pm)
Ilyen esetben egesz biztosan pszichologushoz kuldenem, mert ez abnormalis fejlodesre utal, es ha idoben kezeli egy professzionalis akkor talan kezelheto / visszafordithato a dolog.

Kozben tobb figyelmet forditanek ra, szexualis felvilagositast tartanek neki, probalnam racionalizalni a dolgokat.


:lol:
e: legit + koszonom az interjut

This post was edited by Taszilo.^ on Feb 19 2014 10:42am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2014 10:43am
Quote (Taszilo.^ @ 19 Feb 2014 17:41)
:lol:
e: legit + koszonom az interjut


kitalalom, te halalra verned
pont ennyit feltelezek.
amit joshi irt az az egyetlen mukodokepes megoldas
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 19 2014 10:46am
Quote (Taszilo.^ @ 19 Feb 2014 17:41)
:lol:
e: legit + koszonom az interjut


Na meselj te mit csinalnal?

En tenyleg igyekeznek ezt tenni. Azert nem akarok sok gyereket, hogy az aki lesz megkaphassa a teljes figyelmemet es a teljes tamogatasomat barmilyen nehezsegen is megy at.
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Feb 19 2014 10:47am
kaptam néha szülőktől, de nem hagyott bennem mély nyomot, nem igazán hatott rám.. többet használt a meggyőzés egy nagyon komoly hangulatú beszélgetés keretei között
ettől függetlenül hiszem, hogy sok elbaszott gyereknél nincs más megoldás

egyébként ha megüti a gyereket egy tanár (most mindegy hogy jogosan vagy nem) a gyerek pedig visszaüt, az vajon kimeríti a jogos védelmi helyzet fogalmát?

utána is nézek

This post was edited by chad05 on Feb 19 2014 10:48am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 19 2014 10:54am
Quote (josheide @ 19 Feb 2014 17:46)
Na meselj te mit csinalnal?

En tenyleg igyekeznek ezt tenni. Azert nem akarok sok gyereket, hogy az aki lesz megkaphassa a teljes figyelmemet es a teljes tamogatasomat barmilyen nehezsegen is megy at.


jól agyonverné és utána rögtön eltűnne a gyerekből az a 10 évnyi rossz ráhatás, az intézetben is milyen szófogadó lett az erőszaktól
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 19 2014 10:55am
Quote (josheide @ Feb 19 2014 05:46pm)
Na meselj te mit csinalnal?

En tenyleg igyekeznek ezt tenni. Azert nem akarok sok gyereket, hogy az aki lesz megkaphassa a teljes figyelmemet es a teljes tamogatasomat barmilyen nehezsegen is megy at.


en nem mennek neveloszulonek, akkor nem kellene azt hazudnom a gyerekvedelmisnek meg pszichologusnak, hogy elesett es kiverte a fogat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101113Next
Add Reply New Topic New Poll