Quote (sylke @ 19 Jan 2014 12:44)
oh, hát akkor nincs is probléma
legyenek megint ök, ök kevesebbet loptak!
tényleg egyszerűen nem értelek, az egész postom arról szól, hogy vergődök, hogy szavazzak-e rájuk, és hogy milyen szar helyzet ez, végig feltételes módba rakva, hogy rájuk szavaznék, mégis te ennyit szűrsz le a postból?
vagy csak el se olvastad, amit írtam?