d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev17891011237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 06:07am
Quote (sylke @ 19 Jan 2014 12:44)
oh, hát akkor nincs is probléma
legyenek megint ök, ök kevesebbet loptak!


tényleg egyszerűen nem értelek, az egész postom arról szól, hogy vergődök, hogy szavazzak-e rájuk, és hogy milyen szar helyzet ez, végig feltételes módba rakva, hogy rájuk szavaznék, mégis te ennyit szűrsz le a postból?

vagy csak el se olvastad, amit írtam?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2014 06:09am
Quote (Vismajor @ 19 Jan 2014 13:07)
röhögök


ez
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 19 2014 06:11am
Quote (Vismajor @ 19 Jan 2014 13:07)
röhögök


ez
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 19 2014 06:11am
Kulon gratulalok a 9 embernek, aki a jobbikra nyomott.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 19 2014 06:12am
Quote (putincykavodka @ Jan 19 2014 01:11pm)
Kulon gratulalok a 9 embernek, aki a jobbikra nyomott.


Köszönjük.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 19 2014 06:12am
Örülök, hogy meg tudtam mosolyogtatni a balliberális bandát, ez volt a cél.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 06:14am
Quote (daneeka10 @ 19 Jan 2014 13:05)
https://www.google.hu/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9%5F&hl=hu&dl=hu

Azert ha megnezzuk a tenyeket akkor erosen kell keresgelni 2002-2010-es idoszakban, hogy talaljunk olyan relevans gazdasagi mutatokat amikbe jobb volt mszp

Nem tartom lehetetlennek, hogy kevesebbet loptak mint a fidesz de a szamok nem oket igazoljak


csak bajnait védem, nem tartom jónak medgyessy és gyurcsány kormányzását. de azt még meg kell jegyeznem, hogy a fidesz rendszer károssága egyelőre el van fedve egyszeri gazdasági intézkedések által, az előző évtizedekben felhalmozott nemzeti tartalékainkból van finanszírozva nagyrészt az állam (manyup pl.), illetve sok káros intézkedésnek se egyik napról a másikra érződik a negatív hatása (pl. a kiszámíthatatlan gazdasági környezet miatt menekülő bankok hitelezési hiánya, a nagyon sok megszűnő cég, a kevesebb beáramló tőke és beruházások).

Quote (tevetava @ 19 Jan 2014 13:06)
aztakurva, ez nagyon zsír kis alkalmazás


+ez, lopom
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 19 2014 06:15am
Quote (bbaallaaggee @ 19 Jan 2014 13:06)
Miért is?


xD
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 19 2014 06:16am
lel már szavazhatnék
de nem értek hozzá szóval nem fogok imo
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 19 2014 06:18am
Quote (cowding @ Jan 19 2014 02:16pm)
lel már szavazhatnék
de nem értek hozzá szóval nem fogok imo


Implying itt aki postolgat ert hozza
Go Back To Magyar Topic List
Prev17891011237Next
Add Reply New Topic New Poll