d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pikirt Humori Jari - Vismajor
Prev1789101126Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 14 2014 05:21am
High Contrast

Quote (jarabekg @ 14 Jan 2014 12:08)
http://4.ii.gl/JOp3-.png
http://4.ii.gl/fFEL0G.png

azert rohogok mennyi ember gondolkodik ugy mint szene XD


komplett hülye vagy

azért mert te 0:40-es eredményt vártál, miért próbálod ráerőltetni az emberekre, meg bemesélni hogy azért néz így ki a vote mert utálnak?

én konkrétan sose szavaznék a két kép közül a fentire
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 05:21am
ezt meg itt hagyom, így ez a véleményem jarabegről, ennyit is adok a véleményére
Quote (Vismajor @ Jan 9 2014 01:58pm)
de látod, ezért vagy te nyomorult ember egy normálishoz képest. Eleve azzal kezdted, hogy én húzzak vissza fizika órára általánosba, meg MEKKORA fogyatékos vagyok, hogy ilyeneket írok. Ez már eleve bunkóság és anyám is szégyellné ha én így reagálnék a másik mondókájára még akkor is ha következetesen azt gondolom, hogy igazam van!
És tudod mit? Ha még ilyen agresszíven(és tapló módon) védem az álláspontom, és aztán szóról szóra a másik bebizonyítja, hogy amit én beszélek, az bizony faszság, 100%ig, akkor ÉN nem hőzöngök tovább meg a 4. haveromnak elmesélem, hogy ja, ott tévedtem, hanem ott helyben elnézést kérek egyrészt a bunkó viselkedésemért, másrészt meg figyelmet fordítok a másik mondandójára, hogy máskor ne süljek fel egy hasonló beszélgetésben.
De nekem volt egy normális anyám, aki belém nevelte ezeket, ellentétben veled, akinek ez az óra kimaradt, mint azis, hogy "nem mondunk olyat más barátnőjére, hogy geci ocsmány"
sok sikert az élethez

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 14 2014 05:22am
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2014 12:19)
De ez nem igazságos
Ha éveket emlegetsz, akkor PLÁNE mi a fasztól lennék pua? 2x csajoztam az elmúlt 6 évben. 5,5 éve meg fél éve, ennyi.
Igen, közben csomót beszélek a barátnőimről. Az előzőről azért, mert együtt éltünk, és hogyhogy hogy nem, ha valakivel együtt élsz, akkor bármi történik veled, ő a szereplője. Ennyi, nem több. És igen, ő korántsem volt a világ legszebb nője, meg is hízott a kapcsolatunk végére, de leszartam, szerettem. Szerelemből, ha tudjátok ez mit jelent, és nem méricskéltem össze senkivel, nem postolgattam jspre, nem mondtam más csajára, hogy csúnya. Pedig nekem nyílvánvalóan szép volt.
A mostaniról meg alig beszélek, itt van 500 poszt, lószar se szól róla. De majd végig olvasom hogy belássam, milyen nyomorék vagyok. Mondjuk az pláne vicces, hogy "társadalmi szemmel" a mostani barátnőm ezerszer szebb, mint az előző, szőke, nagymellű, alacsony, aranyos, etc, és mégis itt kapom a butthurtot jspn, hogy jaj hát de milyen csúnya, bezzeg az én barátnőm!


szar az elet
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 05:22am
Quote (Anarkin @ Jan 14 2014 12:21pm)
High Contrast



komplett hülye vagy

azért mert te 0:40-es eredményt vártál, miért próbálod ráerőltetni az emberekre, meg bemesélni hogy azért néz így ki a vote mert utálnak?

én konkrétan sose szavaznék a két kép közül a fentire


mindjárt több vote érkezik az övére mint az enyémre, és akkor majd az lesz, hogy multikkal szavazgatok(pedig még csak most regisztrálom őket)
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 14 2014 12:22pm)
szar az elet


de neked bejött, ne rugdossálmégengemis

This post was edited by Vismajor on Jan 14 2014 05:23am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 14 2014 05:23am
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2014 12:22)
mindjárt több vote érkezik az övére mint az enyémre, és akkor majd az lesz, hogy multikkal szavazgatok(pedig még csak most regisztrálom őket)


de neked bejött, ne rugdossálmégengemis


senepls
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 05:24am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 14 2014 12:23pm)
senepls


Seneenek fizetek egy kólát pizzával és egyből megfordul a szavazás állása, meglássátok
úgyis ez az élet értelme
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 14 2014 05:25am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 14 2014 01:04pm)
nem azzal van a gond hogy nem szep a baratnod, hanem, hogy mekkora geci puanak tartod magad miatta, hogy felszedsz ilyeneket
de ez igy egyebkent ket topikon keresztul senkinek nem esett le, hogy jara errol beszel


Nekem leesett, de attol meg jara ugyanugy fogyatekos. Azert mert vis elejtett egy artatlan kis poent nem kell ugy reagalnia, mint ahogy tette. Nalam az a poszt baszta volna ki a biztositekot, amit itt is quoteoltam 3.postban. mer beszel igy valaki noerol, de mivel jararol van szo, akirol evek ota koztudott h viselkedni se tud amellet, hogy hatartalanul bunko is, igy annyira nem zavart, inkabb csak megnyitottam a topikot)) standard jara
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 14 2014 05:26am
gec, ne drámázzatok, nem tudok tanulni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 14 2014 05:26am
Quote (putincykavodka @ 14 Jan 2014 13:25)
Nekem leesett, de attol meg jara ugyanugy fogyatekos. Azert mert vis elejtett egy artatlan kis poent nem kell ugy reagalnia, mint ahogy tette. Nalam az a poszt baszta volna ki a biztositekot, amit itt is quoteoltam 3.postban. mer beszel igy valaki noerol, de mivel jararol van szo, akirol evek ota koztudott h viselkedni se tud amellet, hogy hatartalanul bunko is, igy annyira nem zavart, inkabb csak megnyitottam a topikot)) standard jara


de te tökéletes úriember vagy amikor ilyen topikokat nyitogatsz

nyomorék pls
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 14 2014 05:27am
ti milyen gyakran szoktatok kajat rendelni?
en bazi ritkan, pedig csomoszor szoktam kivanni
utoljara ilyen 2 honapja vehettem pizzat hazafele menet sad.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101126Next
Add Reply New Topic New Poll